Ana Sayfa » Haber Turu » Yaz Aylarında Tatlı Yiyerek Form Tutmanın Sırrı Puratos’tan

Yaz Aylarında Tatlı Yiyerek Form Tutmanın Sırrı Puratos’tan

Yaz Aylarında Tatlı Yiyerek Form Tutmanın Sırrı Puratos’tan
Puan ver

puntosGeleneksel lezzetleri modern yorumuyla zenginleştiren Puratos, yağı azaltılmış tam taneli Tegral Wholegrain Cake karışımını yaz aylarında hafif ve doğal lezzetler hazırlamak isteyen şeflerin kullanımına sunuyor.

Puratos’un kek yapımı için özel olarak geliştirdiği Tegral Wholegrain Cake karışımı, eşsiz yaz lezzetleri oluşturmak isteyen şeflere ilham veriyor. Yüksek lif içeriği ve azaltılmış yağ oranı ile kilo kontrolüne de yardımcı olan Tegral Wholegrain Cake karışımı,  karbonhidrat kaynağı ve içeriğinin yüzde 51’ini oluşturan tam buğday taneleri ile uzun süreli tokluk hissettiriyor.

Yüzde 30 az yağ ve yüzde 17 daha az kalori içeren Tegral Wholegrain Cake, mükemmel lezzette ve sağlıklı kek, muffin, tart,  bar ve kurabiyelerin hazırlanmasına olanak sağlıyor.

Doğal sağlık tanelerini mükemmel lezzetlerle buluşturmaya devam eden Puratos’un Tegral Wholegrain Cake karışımı,  içinde bulunan tam taneler kalp hastalığı riskini azalttığı gibi, kolesterol seviyesini düşürür ve viskoz lifleri ile zenginleştirilen yapısıyla sindirim sistemine de yardımcı oluyor.

 

OKU ➤  İrlanda’nın yemek kraliçesi Rachel Allen Türkiye’ye geliyor!

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir