Ana Sayfa » Haber Turu » Yataş Uyku Devrimi Devam Ediyor

Yataş Uyku Devrimi Devam Ediyor

yatas

 Yataş Uyku Devrimi Devam Ediyor

Dünyanın en iyi yataklarında kullanılan akıllı yay teknolojilerini Uyku Devrimi olarak sunan Yataş; sıradan yataklara göre %21 daha fazla yaya sahip Verticoil Flex yatağı ile güne zinde bir başlangıç yapmak isteyenlere özel kusursuz uyku vadediyor.

 Dünyanın en iyi yataklarında kullanılan Amerikan yay teknolojilerini tüketicileri ile buluşturan Yataş, uyku konusunda bir devri kapatıp, yeni bir devir başlattı. Uyku Devrimi’nin sunduğu 4 yeni Amerikan yay teknolojsinden biri olan Verticoil® Edge™ yayların vücuda sunduğu destek ve konforla oluşan doğal uyku hareketleri, kasların gevşemesini sağlıyor, daha geniş bir uyku yüzeyi sunuyor.

Sünger yataklara göre %28 daha serin bir ortam sağlayan Verticoil Flex yatak, kumaşında bulunan Feran Ice® teknolojisi ile sıcaklığı düzenleyerek vücuttan ter ile atılan fazla ısının yani nemin yatak yüzeyinden uzaklaştırılmasını sağlayarak kişiye özel termal konfor sunuyor. Verticoil Flex yatak ayrıca yıkanabilir ve çıkarılabilir fermuarlı ince pedi ile titiz hanımların tercihi olmaya aday.

Yatak odalarını konforu ile tamamlayan Verticoil Flex Yatak, uykunun en sağlıklı halini sunarak,  hayatını değiştirmek isteyen uyku severleri Yataş Bedding ve Enza Home mağazalarında tanışmaya davet ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir