Ana Sayfa » Haber Turu » Woktan vazgeçemeyenler için Siemens’ten yeni ankastre ocak

Woktan vazgeçemeyenler için Siemens’ten yeni ankastre ocak


Siemens Ev Aletleri, Asya mutfağının vazgeçilmezi olan wok ocak gözü ile fark oluşturan yeni EP916QB91E ankastre ocağını sundu. Türk mutfağının güçlü ateş isteyen yemekleri için de ideal olan wok gözünde farklı alternatifler, harika tatlar hazırlamak mümkün. Yeni kendinden kumandalı, gazlı ankastre  EP916QB91E ocak sert cam siyah rengi ile mutfak estetiğini tamamlıyor.

Siemens Ev Aletleri, EP916QB91E ankastre ocağı ile mutfaklarda fark oluşturmaya devam ediyor. 90 cm sert cam seramik ocak Asya mutfağının vazgeçilmezi olan wok ocak gözü ile harika tatlar için ideal bir seçenek sunuyor. Yeni ocağın wok gözünde, wok özel tavası ile farklı, alternatif tatlar oluşturmak mümkün. Wok gözü aynı zamanda, Türk mutfağının güçlü ateş isteyen yemekleri için de ideal.

EP916QB91E ankastre ocağın wok gözü büyük tencere yemeklerinde, ısıyı eşit ve hızlı şekilde yayarak çok daha iyi pişirme performansı sunuyor.

Ocakta bulunan demir ızgara, mutfağa estetik ve şık bir görünüm katarken profesyonel kullanıma olanak tanıyor.

Yeni Siemens EP916QB91E ankastre ocak en üst düzeyde güvenlik ve konfor sunan bir dizi yenilikçi özellikle geliyor. Ocakta bulunan sensörler, ocağın kendi kendini kapatmasını sağlıyor, ocaktaki gaz emniyet sistemi maksimum güvenlik sağlıyor.

OKU ➤  Mutfaklarda Şıklıkta Son Nokta; Ela By Defne Koz

Tavsiye

10 yaş daha genç gözükebilirsiniz..!

10 yaş daha genç gözükebilirsiniz..!  Tüm dünyanın genç ve sağlıklı kalmanın peşinde koştuğu bir gerçek. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir