Ana Sayfa » Haber Turu » Pril formülünü yeniledi, hanımlar bulaşıkta nişasta kalıntılarına karşı güçlendi

Pril formülünü yeniledi, hanımlar bulaşıkta nişasta kalıntılarına karşı güçlendi


Lazanya, fırında makarna, patates ve pilav gibi nişastalı yiyecekler sofraların vazgeçilmezi. Ziyafet sonrası yemek kalıntılarını tencere ve tabaklardan temizlemek ise kadınların bitmeyen çilesi… Hamarat hanımların bulaşıktaki değişmeyen tercihi Pril, şimdi elde bulaşık yıkamayı zorlaştıran inatçı lekeler ve nişasta kalıntılarında etkili, yepyeni bir formül geliştirdi.

Elde bulaşık yıkayan hanımlar en çok nişasta kalıntılarını çıkartırken zorlanıyor. Elbette hanımların yardımına her zamanki gibi Pril koşuyor. Pril’in yağ lekelerine ve kurumuş kirlere karşı etkili ve mükemmel temizlik oluşturan yeni formülü, bulaşıkta dönüm noktası oluşturuyor. Pril’in yeni formülündeki aktif maddeler ve özel enzimlerin verdiği yoğun temizleme gücü inatçı lekeleri, yanmış yemek ve kurumuş nişasta kalıntılarını söküp atıyor. Aktif maddeler, lekeli yüzeye yapışıyor ve temas sağladığı kirleri söküyor. Enzimler ise kurumuş nişastalı yüzeylere yapışarak kalıntıları çözüyor ve kolayca çıkmalarını sağlıyor. Böylece Pril ile elde bulaşık yıkarken mükemmel temizlik için ovalamaya ve fazla güç harcamaya da gerek kalmıyor.

Yenilenen formüllü Pril’in üstün temizleme gücü ile hamarat hanımlar şimdi istedikleri yemeği korkmadan yapabiliyor ve misafirlerini gönül rahatlığı ile ağırlayabiliyor.

OKU ➤  Patlıcan Yatağında Levrek

Tavsiye

Ev Yapımı Peynir

Ev Yapımı Peynir

Ev Yapımı Peynir (4 Parça Peynir İçin) Malzemeler: 1 litre günlük süt 2 paket krema …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir