Ana Sayfa » Haber Turu » Victorinox Blok Set Bıçaklar İle Mutfakta Keyifli Zamanlar

Victorinox Blok Set Bıçaklar İle Mutfakta Keyifli Zamanlar


Deneyenlerin bir daha vazgeçemediği; hafifliği ve kolay kesimi ile  alışkanlık yaparak mutfaktaki en büyük yardımcınız olan Victorinox’dan bir yenilik daha.

360 derece dönebilen ahşap mekanizmalı, 12 parçadan oluşan Victorinox Blok Set sayesinde, mutfaktaki her türlü ihtiyacınıza uygun bıçaklarla nefis yemekler yaparken, kitap okuyabilecek ya da e-postalarınıza göz gezdirebileceksiniz.

12 parçalık Victorinox Ahşap Blok Set’te, mutfakta ihtiyacınız olan tüm bıçakları bir arada bulabilirsiniz. Kayın ağacından yapılan ahşap muhafazasında bıçaklarınızı güvenle saklarken; dönebilen mekanizması sayesinde yemek tariflerinize tabletinizden bakabilir, dergileri karıştırabilir ya da mutfakta bile dijital ortamınızdan geri kalmadan diğer işlerinizi devam ettirebilirsiniz.

Yemek yapmayı sevmek veya sevmemek.. asıl mesele bu olsa da, Victorinox bıçakları yemek yapmayı sevdiriyor.  Victorinox mutfak bıçakları ile mutfakta harikalar oluşturmak ve kısa zamanda nefis sofralar hazırlamak artık elinizde.

Yüzyılı aşkın deneyimin sahibi Victorinox, yemeğinize hak ettiği lezzeti verirken, pratik kullanımı ve hafifliği ile yorulmadan mutfaktan erken çıkmanıza yardımcı oluyor. Bu lezzetli yemeklerden oluşan sofraları tadını çıkarmak da size kalıyor.

Dünya’nın en eski ve bir numaralı çelik üreticisi İsviçre’li Victorinox, 1884 yılında İsviçre Ordusu için en iyi çakıyı yapmak üzere küçük bir kasabada doğdu. Şimdi tüm dünyanın sevdiği; kullanışlı, paslanmaz çelikten ve hayatımızı kolaylaştıran son teknolojiye sahip fonksiyonlu ürünler oluşturmaya devam ediyor.

OKU ➤  Bu Yılda “Eviniz İçin Her Şey” ESME’den

Tavsiye

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini (2 Tepsi İçin)   Malzemeler: 3 su bardağı un 1 tatlı kaşığı tuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir