Ana Sayfa » Haber Turu » Vestel,  V- Brunch Retro Serisi Ürünleri İle Mutfaklara Nostalji Taşıyor

Vestel,  V- Brunch Retro Serisi Ürünleri İle Mutfaklara Nostalji Taşıyor


Vestel, V-Brunch Retro Serisi ürünlerinin albenisi ile mutfak şıklığını farklı bir boyuta taşıyor. Vestel’in V-Brunch Retro Serisi su ısıtıcısı ve ekmek kızartma makinesinde zarafetle teknolojiyi bir araya geliyor. V-Brunch Retro Serisi ürünler, vintage tutkunlarının mutfaklarını nostaljik bir şekilde dekore etmelerini sağlıyor.

Vestel, V-Brunch Retro Serisine eklediği krem rengi su ısıtıcısı ile tüketicilerinin mutfak dekorasyonlarına uygun küçük ev aletlerine sahip olmalarını kolaylaştırıyor. V-Brunch Retro Su Isıtıcı, tasarımı ile kahvaltı sofralarına romantik bir dokunuş getirirken; üründe bulunan aşırı ısınmaya ve susuz çalışmaya karşı emniyet sistemi ile kahvaltı sofralarında keyifler hiç kaçmıyor.

V-Brunch Serisi Retro Kırmızı Ekmek Kızartma Makinesi kullanıcıları, 9 kademeli ısı ayarı ile ekmekleri istedikleri kıvama getirmekte hiç zorlanmıyor.  Ürün,  ısıtma ve buz çözme fonksiyonları ile de hafif yaz lezzetlerinin pratik bir şekilde hazırlanmasına imkan tanıyor.  Çıkarılabilir kırıntı çekmecesi ile temizliği kolay olan Vestel Retro Ekmek Kızartma Makinesi, gizli kablo sarma yeri ile de mutfaklarda yer açıyor.

OKU ➤  Carte d’Or’dan nostaljik lezzet:Rulo Pasta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir