Ana Sayfa » Haber Turu » Vegeta İle Kendi Mutfağınızın Şefi Olabilirsiniz!

Vegeta İle Kendi Mutfağınızın Şefi Olabilirsiniz!

Puan ver


Vegeta çeşni çeşitleri, doğal taze sebze, baharat ve otları büyük bir ustalıkla harmanlıyor. Yemeklerinize katacağınız bir tutam Vegeta ile herkes size tariflerinizin sırrını soracak.

Uzun yıllar Akdeniz mutfağının meşhur şeflerinin sırrı olan Vegeta çeşni ile siz de mutfağınızın şefi olabilirsiniz. Bahçeden gelen taptaze aromasıyla Vegeta, yemeklerinize lezzetli bir dokunuş katıyor. Et, balık ve sebze yemeklerinizde kullanabileceğiniz Vegeta ile bambaşka bir lezzet kapısı aralanıyor.

En taze sebze, baharat ve otların birleşimiyle Vegeta; Klasik sebzeli, Acılı çeşni ve Akdeniz çeşni olmak üzere üç farklı çeşidiyle sunuluyor. Tuz yerine de kullanabileceğiniz Vegeta, et yemeklerinizde olduğu gibi, sebze yemeklerinizde de damağınızda iştah açıcı bir tat bırakıyor.

40 ülkede mutfakların pratik yardımcısı olan Vegeta, Türkiye’de Macro Center, Migros, Metro ve Carrefour mağazalarında raflarda bulunuyor.

OKU ➤  Karadeniz Pidesiyle Kahvaltı Yaptınız Mı?

Tavsiye

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini3.7 (73.33%) 3 Oy Parmesanlı Grissini (2 Tepsi İçin)   Malzemeler: 3 su bardağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz