Ana Sayfa » Haber Turu » Tülin Şahin Sağlıklı Yaşamın Yeni Sırrını Açıkladı

Tülin Şahin Sağlıklı Yaşamın Yeni Sırrını Açıkladı

Puan ver


Sağlıklı yaşama verdiği önemle örnek oluşturan top model Tülin Şahin, sağlıklı yaşamın yeni sırrının “masum şeker” Stevia G7 olduğunu açıkladı.

SİMBİOYAŞAM felsefesiyle ALGEN BIOTECHNOLOGY tarafından üretilen “masum şeker”  STEVİA G7 ile şeker hastaları, obeziteyle mücadele edenler, şekerden vazgeçemeyenler ve sağlıklı yaşamak isteyen herkes ağzının tadını kaçırmadan, hayatını tatlandırabilecek.

Ünlü top model Tülin Şahin, Algen Biotechnology’nin “Simbioyaşam” felsefesiyle Türkiye’de ilk kez ürettiği “masum şeker” Stevia G7’nin sağlıklı yaşam için önemli bir unsur olduğunu Swissôtel The Bosphorus Chalet Restoran’da gerçekleştirilen basın lansmanında açıkladı.

Sağlıklı yaşamın önemini her daim vurgulayan ve “4 beyaz”ın kontrollü tüketilmesi gerektiğine dikkat çeken Tülin Şahin, kadınlara müjdeyi verdi: “Artık şeker tadından vazgeçmek zorunda değilsiniz”.

Diyet yapmak yerine sağlıklı beslenip, pozitif düşünerek de kilo verilebileceğini her fırsatta dile getiren Tülin Şahin, tatlı krizlerinde ne yapacağını bilemeyenler için yeni formülü açıkladı: Stevia G7. Şahin, tarımsal bioteknoloji ürünlerinin üretimi konusunda öncü firmalar arasında yer alan Algen Biotechnology’nin Türkiye’de ilk kez ürettiği “masum şeker” Stevia G7’yi denedikten sonra, “tadının şekerden farksız olduğunu, artık şekersiz yaşamanın mümkün olduğunu” söyledi.

Tülin Şahin sözlerine şöyle devam etti: “Siz Hala Diyet Mi Yapıyorsunuz? kitabımda da önemle vurguladığım gibi, beslenme şeklinizi değiştirirken tek hedefiniz incelmek veya zayıf kalmak olmamalı. Sağlıklı yaşam için de vazgeçmeniz gereken 4 beyaz, yani şeker, beyaz ekmek, tuz, tereyağı yerine yenilebilecek ve olduça tok tutan sağlıklı yiyecekler var. Kilo vermek isteyen insanların hayatında meyve ve sebzenin daha çok yer alması gerekiyor.”

Şahin, “Bütün bunların yanı sıra bugünlerde keşfettiğim, yepyeni bir tadı var. 30 kilo verdiğim dönemde bile tatlıdan vazgeçememiş biri olarak, SİMBİOYAŞAM felsefesiyle üretilen “masum şeker” Stevia G7 hem benim için, hem de özellikle kilo vermek isteyen kadınlar için gerçekten harika bir çözüm. Stevia G7 ayrıca şeker hastaları, obeziteyle mücadele edenler, şekerden vazgeçemeyenler ve sağlıklı yaşamak isteyen herkesin ağzının tadını kaçırmadan, hayatını tatlandıracak” dedi.

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz