Ana Sayfa » Haber Turu » Magnum Orlando Bloom ve Selma Ergeç’i dijitalde buluşturdu!

Magnum Orlando Bloom ve Selma Ergeç’i dijitalde buluşturdu!


Magnum dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Orlando Bloom ile yaptığı işbirliğinin ayrıntılarını, ünlü oyuncunun katılımıyla 22 Mayıs 2013’te Esma Sultan’da düzenlenen basın toplantısında açıkladı. Magnum’un 2013 yılı dijital kampanyasında da rol alacak Orlando Bloom’a sevilen oyuncu Selma Ergeç eşlik edecek.

Her yıl düzenlediği iletişim kampanyaları için işbirliği yaptığı ünlü isimlerle tutkunlarını hazla buluşturan Magnum, marka yüzü Orlando Bloom’la gerçekleştirdiği çalışmalara bir de dijital film ekliyor. Mart ayında gerçekleştirilen reklam filmi çekimlerinin ardından ikinci kez İstanbul’a gelen Orlando Bloom, Magnum’un dijital mecralarda yayınlanacak reklam filminde sevilen oyuncu Selma Ergeç ile birlikte rol alacak. Sinematografik bir senaryosu olan film, bir ilke imza atarak altı farklı Magnum kadınını Orlando Bloom’un gözünden aktaracak. Haziran ayında sosyal medya platformlarında yayına girecek dijital filmin yönetmenliği ise Kıvanç Baruönü tarafından gerçekleştirilecek.

2013 iletişim çalışmaları kapsamında ünlü modacı Özgür Masur’la da işbirliği yapan Magnum şimdiye kadar bir araya geldiği ünlü isimler ve promosyon çalışmaları ile çıtasını yükseltmeye devam ediyor. Dijital film kampanyasının yanı sıra çok özel bir partiye de ev sahipliği yapacak olan Magnum, kampanyanın moda danışmanı Özgür Masur’un “Pink&Black By Özgür Masur” adlı koleksiyonunu ilk defa meraklılarıyla buluşturacak.

PEMBE SİYAH İSTANBUL

Partiyle eş zamanlı yürütülecek sosyal medya kampanyasıyla #İstanbulPinkmiBlackmi sorusu üzerinden gecenin rengini belirleyecek olan Magnum İstanbul’u baştan aşağı ışıklandıracağı çok özel bir ana da ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Şehrin renginin sosyal medya kullanıcıları tarafından belirleneceği gecede “Boğazın İncileri” diye tabir edilen bir çok tarihi mekan saatler 21’i gösterdiğinde pembe veya siyah renk ile ışıklandırılacak.

ORLANDO BLOOM: “MAGNUM’LA HAZ DOLU ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR”

Magnum’la yaptığı işbirliğinin “haz” dolu devam ettiğini söyleyen Orlando Bloom, “Mart ayında gerçekleştirdiğimiz reklam filmlerimizin çekimleri ve tüm diğer süreçler benim için çok keyifli bir deneyim oldu. Magnum kadınının benim gözümden anlatıldığı dijital film ve İstanbul’un ışıklandırılacağı muhteşem gece için bambaşka bir heyecan yaşıyorum” diye konuştu.

OKU ➤  Dünya ‘Türk şalgamı’nı tatmaya geliyor

Filmin iyi bir senaryosu olduğunu söyleyen Orlando Bloom, “Magnum kadınını canlandıracak olan Selma Ergeç’le bir arada olmaktan da son derece mutluyum. Aynı şekilde çekimlerimizin de çok keyifli geçeceğine inanıyorum. Eminim ki günün sonunda Magnum’la beraber, herkesi mutlu eden ve yayınlanacağı dijital platformlarda yoğun ilgi gören keyifli bir çalışmaya imza atmış olacağız.” dedi.

Filmde ünlü aktöre eşlik edecek olan Selma Ergeç , “Filmin güçlü bir hikayesi ve sıra dışı bir sinematografik dili var. 6 farklı Magnum kadınını canlandırdığım sahneler Orlando Bloom’un gözünden aktarılıyor. Çok iyi bir ekiple ve elbette Orlando’nun profesyonelliği ile sonucun çok güzel olacağına inanıyorum.” dedi.

HAZ VE MODANIN BULUŞMASI

Magnum’un 2013 iletişim çalışmalarının moda danışmanlığını üstlenen Özgür Masur işbirliği hakkında, “Magnum’un Mart ayında gerçekleşen defilemin ‘Haz’ sponsoru olmasıyla başlayan işbirliğimiz artık el ele yürüdüğümüz keyifli bir sürece dönüştü. Bu işbirliğimiz çerçevesinde Orlando Bloom ile bir araya gelmenin yanı sıra beni en çok heyecanlandıran Magnum Pink&Black’ten esinlenerek tasarladığım yeni koleksiyonum. 14 parçadan oluşan koleksiyonu benim için özel kılan en önemli şey ilk defa bir moda markası olmayan bir marka için koleksiyon tasarlamış olmam. Koleksiyondaki siyah kıyafetler Magnum Black gibi gizemli, iddialı ve gösterişli anları temsil ederken pembe parçaları ise anı yaşama heyecanına kapıldığımız, eğlenceye odaklandığımız, neşeli, tasasız, hayatın tadını çıkaran anları simgeliyor.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir