Ana Sayfa » Haber Turu » Tetra Pak, Prestijli “Dünya Yıldızı” Ödülünü Aldı

Tetra Pak, Prestijli “Dünya Yıldızı” Ödülünü Aldı


Dünyanın gıda işleme ve paketleme çözümleri lideri Tetra Pak, Tetra Brik Aseptic 1000 Edge karton paketi ile ‘2014 Dünya Yıldızı Ödülü’nü kazandı.

Tüm dünyada yüz milyonlarca insanın günlük gereksinimlerini karşılayan güvenli, yenilikçi ve çevreci ürünler sağlayan Tetra Pak, Tetra Brik Aseptic 1000 Edge karton paketi ile 2014 Dünya Yıldızı Ödülü’nün sahibi oldu. Tetra Brik Aseptic paketin bilinen şeklini temel alan bu yenilik, 25 endüstri uzmanının bulunduğu Dünya Yıldızı jürisi tarafından tüketiciler için kullanım, dökme, açma ve yeniden kapama konularında sağladığı kolaylık ile övgü aldı. Jüri, çevreci kimliği, grafik tasarım potansiyeli ve ambalajın şekli gibi paketin başlıca avantajlarına dikkat çekti.

Tetra Brik Aseptic 1000 Edge’in LightCap™ 30 geniş  çevirmeli kapağı ile  rafta dikkat çekmesinin yanı sıra, müşteriye önemli ölçüde dökme rahatlığı sağlayan ayırt edici bir eğik üst panele de sahip. Maliyet avantajları, sağlıklı saklama olanağı ve geri dönüşüm özelliği ile de öne çıkan Tetra Brik Aseptic Edge süt, meyve suyu, nektar ve gazsız içeceklerin paketlenmesi için ideal.

Tetra Pak Pazarlama ve Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Charles Brand, “Ürün geliştirme çalışmalarımızın birçoğunda olduğu gibi, Tetra Brik Aseptic Edge gibi bir yeniliği, tüketiciler hakkında sahip olduğumuz derinlemesine bilgi ve gıda ve içecek endüstrisindeki tecrübemizin birleşimi sonucunda geliştirdik” dedi.

OKU ➤  Diyabette Doğru Bilinen Yanlışlar

Tavsiye

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti

Zeytinyağından Sonra Sofralık Zeytin İhracatı da Artışa Geçti

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti Zeytinyağının ihracat rekorları kırdığı 2017/18 sezonunda, Zeytin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir