Ana Sayfa » Haber Turu » Ekici Akademi eğitimlerinin üçüncüsü İzmir’de gerçekleşti

Ekici Akademi eğitimlerinin üçüncüsü İzmir’de gerçekleşti


Türkiye’de ilk kez Ekici Peynir tarafından zincir marketlerde görevli şarküteri çalışanlarına yönelik hayata geçirilen “Ekici Akademi” satış eğitimlerinin üçüncüsü, Ankara ve İstanbul’dan sonra İzmir’de gerçekleşti. Şarküteri çalışanlarının hem satış kültürü, hem de iş yapma süreçlerine yönelik skeçler eşliğinde gerçekleşen etkinliklerle Ekici Peynir sektördeki verimliliği artırıp, yeni bir satış kültürü oluşturmayı ve müşteri beklentilerini karşılamayı hedefliyor.

Ekici Peynir, yeni nesil iş dünyasında müşterilerine odaklanarak proaktif satış ve sektöre katma değer oluşturmak için Temmuz ayında hayata geçirdiği “Ekici Akademi” eğitimlerinin üçüncüsünü Ankara ve İstanbul’dan sonra İzmir’de gerçekleştirdi. Zincir marketlerde görevli şarküteri çalışanlarına yönelik hazırlanan ve satışta beden dili ile satış trendleri hakkında bilgilerin paylaşıldığı eğitimlerde, 9 zincir marketin 175 şubesinde görevli 150’yi aşkın şarküteri çalışanına ulaşıldı.

Ekici Peynir’in etkin pazarlama stratejileri ile yeni bir iş kültürü oluşturmanın öncelikli hedefleri olduğunu belirten Pazarlama İletişimi Sorumlusu Elçin Ekici Öztürk, oluşacak satış kültürü ile sadece zincir marketlerin ve şarküteri çalışanlarının değil, sektörde yeni bir kültür değişimini kapsadığını belirtti. Günümüz iş yapış biçimlerinde günü kurtarma çabasından uzun vadeli bir vizyon ortaya koyulmadığını söyleyen Elçin Ekici Öztürk “Diğer sektörlerde olduğu gibi, bizim sektörümüzde de öncelik katma değer oluşturmak. Bu
değeri de sadece çalışanlarınızla değil, ekosisteminizdeki tüm çalışanlarla oluşturabilir. Ekici Peynir olarak öncelikle ‘İnsana Yatırım’ diyerek tüm paydaşlarımızı aynı noktada buluşturacak eğitimler planladık. Beden dili, satış trendleri ve proaktif satış üzerine gerçekleşen eğitimleri dramalarla destekleyip, takım oyunları ile devam ettiriyoruz. Bu sayede teorik olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimlerin, kolay kolay unutulmaması için deneyimlemesini sağlıyoruz” dedi.

Başdaş, Boyumar, Çiftbağcı, Ekomak, Halkmar, Kibaroğlu, Özler Market çalışanları ile düzenlenen İzmir Ekici Akademi etkinliği yeni yılda farklı illerde devam edecek.

OKU ➤  TARİŞ Ta-Ze Kişisel Bakım Ürünleri ile Afrodit’in Güzelliğini Gölgede Bırakın

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir