Ana Sayfa » Haber Turu » Tchibo’dan Mutfaklar İçin Sağlıklı Çözümler

Tchibo’dan Mutfaklar İçin Sağlıklı Çözümler

Puan ver


Her hafta değişen temalarıyla hayata dair pratik çözümler sunan Tchibo’nun “Yiyecekleriniz Taze Kalsın” teması ofiste, evde veya dışarıda yiyecekleri sağlıklı şekilde koruyacak ürünler sunuyor.

Yiyecek gruplarına özel olarak çeşitli boyutlarda tasarlanan saklama kaplarından dondurma kalıplarına, çok amaçlı pişiriciden sıcak tutma kabına çeşitli ürünlerin yer aldığı “Yiyecekleriniz Taze Kalsın” teması mutfaklarda gıdaları sağlıklı saklama imkanı sunuyor. Temanın taze tutma ve dondurma kategorisindeki ürünleri arasında yer alan peynir saklama kutusu kahvaltıların vazgeçilmez lezzeti olan peynirin kokusunu kilit altında tutarken aynı zamanda daha uzun süre taze kalmasını sağlıyor. Mutfaklarında yer açmak isteyenler için yiyeceklerin depolanmasını kolaylaştıran ölçekli saklama kabı setleri kullanılmadıkları zamanlarda iç içe konularak yer kaplamıyor. Pikniğe ya da iş yerine kolayca yemek götürebilmek için temada yer alan yemek kutuları hava geçirmeyen kapakları ve sıkıştırma sapıyla hem rahat hem de sağlıklı bir taşıma sunuyor. Tencere, buğulama kabı, yüksek kapak, düz kapak ve vakumlu kapaktan oluşan çok amaçlı pişirme setinde yer alan parçaların kombinasyonuna göre buharda pişirmek, buğulamak, pişirmek, ısıtmak, tatlı pişirmek, servis etmek ve hatta dondurmak mümkün.

TCHIBO SEVERLER İÇİN BİRBİRİNDEN ÖZEL FIRSATLAR

15 – 31 Mayıs tarihleri arasında telefonla sipariş hattından yapılan alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanma imkanı bulacak
Tchibo severleri “Yiyecekleriniz Taze Kalsın” temasına özel indirimler de bekliyor. Bıçak standı ve bıçak seti ya da 2 adet kap ve 3 adet kapı ürünlerini birlikte alanlar ikili ürünlere daha uygun fiyata sahip olacak.

OKU ➤  Sağlıklı İftar Sofraları Siemens Buharlı Fırın İle Kuruluyor

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz