Ana Sayfa » Haber Turu » Goldmaster’dan Türkiye’de bir ilk!

Goldmaster’dan Türkiye’de bir ilk!


Multi gıda hazırlama seti kategorisinde 1000 watt yüksek gücü ile mutfak robotundan beklediğiniz en iyi performans GoldMaster Sessiz ve Çok Güçlü Yeni Mutfak Robotu Elva’dan.

Hayatı kolaylaştıran ve kısa zamanda en iyi sonuçlara ulaşmayı sağlayan tasarımları ile dikkat çeken GoldMaster, Türkiye’de ilk olarak 1000 W gücünde yüksek performanslı multi gıda hazırlama seti kompakt GoldMaster Elva mutfak robotunu satışa sundu.

Goldmaster’ın son teknolojiyle ürettiği Goldmaster Elva mutfak robotu 1000 w gücündeki yüksek performansıyla göz dolduruyor. Aynı zamanda sessiz çalışan mutfak robotu gürültü kirliliğine de son veriyor.

Çok fonksiyonlu GoldmasterElva mutfak robotu, tek robotla5 işlem gerçekleştiriyor. Doğrama, blender, rende, mikser ve dilimleme işlemleri yapabilen GoldmasterElva mutfak robotu kompakt tasarımı ile aparatların üzerinde taşınabilmesini sağlayarak kaybolma ve yer kaplama sorununu ortadan kaldırıyor. 1,5 litre geniş işlem haznesi sayesinde daha kolay ve rahat kullanım imkânı sunuyor.

OKU ➤  Buğdayın en lezzetli halleri UNO Enfesto serisinde!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir