Ana Sayfa » Haber Turu » Tatlının Ustasından Tatlı Aşkına

Tatlının Ustasından Tatlı Aşkına

Tatlının Ustasından Tatlı Aşkına
Puan ver

bolulu-hasan-usta

Aşk herkes için aynı duyguyu hissettirse de, fark kavramları ifade eder. Eğer siz de ‘‘tatlısız asla’’ diyenlerdenseniz, bu Sevgililer Günü’nde tatlıyı ustasından yiyin. Tüm lezzetlerini doğal ve katkısız malzemeler ile hazırlayan Bolulu Hasan Usta ile aşka tatlı bir mola verin.

Sevdiğinizi mutlu etmek ve mutlu olmak için öyle büyük şeylere ihtiyacınız yok. Tatlı bir sürpriz yeterli. İşin ustası Bolulu Hasan Usta’nın birbirinden özel lezzetleriyle sevgi dolu bir gün geçirebilirsiniz.

Çikolata Aşkına

Bolulu Hasan Usta’nın birbirinden lezzetli özel yapım çikolataları tatlı bir gün geçirmeye davet ediyor. Portakallı, karamelli, vişneli, bademli, kahveli, fındıklı ve cevizli özel dolgular eklenerek hazırlanan birbirinden lezzetli çikolatalar damaklarda tat bırakıyor.

Aşka Tatlı Bir Mola

Tatlının ustası Bolulu Hasan Usta’nın Edirne ve Kastamonu’dan gelen özel pirinçlerin kendi taş değirmenlerinde öğütülerek taze ve bol sütle hazırlanan fırın sütlaç, sakız adasından gelen gerçek damla sakızı ve kendi çiftliğinde üretilen taze ve doğal süt ile hazırlanan sakızlı muhallebi damaklarda lezzet şöleni yaşatıyor.

Tatlının Kahveyle Aşkı

Tatlı keyfinize artık dumanı üzerinde kahve eşlik edecek. Tatlının ustası Bolulu Hasan Usta, dünya kahve devi Nesspresso ile anlaşarak tatlının yanında kahve ile eşsiz iki lezzeti bir arada sunuyor. Tatlı, kahvesiz olmaz diyorsanız en yakın Bolulu Hasan Usta mağazasında ikisi bir arada sizi bekliyor.

23 ilde toplam 124 şube ile sütlü tatlı devi olan Bolulu Hasan Usta, bu yaz aylarında da birbirinden lezzetli dondurma alternatifleri ile sıcak yaz günlerinizi lezzet şölenine çevirecek.

OKU ➤  Asuman Kerkez’den asla unutulmayacak tarifler

Tavsiye

Şeftalili Tart

Çayın ve kahvenin vazgeçilmezleri

Çayın ve kahvenin vazgeçilmezleriPuan ver Çayın ve kahvenin vazgeçilmezleri   Yaz aylarının lezzetli meyveleriyle çay …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir