Ana Sayfa » Haber Turu » Tariş “İlk Hasat” zeytinyağı tam mevsiminde sofranızda

Tariş “İlk Hasat” zeytinyağı tam mevsiminde sofranızda

 


Zeytinyağında Türkiye’nin gurur markası Tariş,“İlk Hasat” zeytinyağı ile sofralarda lezzet şölenini başlattı.

Antik dönemdeki adına yakışır bir şekilde, altın şişelerde sunulan, Naturel Sızma Tariş İlk Hasat, Ege güneşinin tüm şifasını, lezzet ve bereketini sofralara taşıyor.

Zeytinde hasat mevsiminin başladığı bu özel günlerde, Tariş’ten sofralara çok özel bir zeytinyağı geliyor; Tariş İlk Hasat. Ege’nin bereketli topraklarında yetişen zeytinler, hasadın ilk günlerinde, daha yere düşmeden toplandı ve güneşten sızan altın ışıklar gibi, damla damla sızdırılarak, Tariş’in altın şişelerine dolduruldu. Tariş İlk Hasat yüzde 0,3 asit oranıyla, hem çok doğal ve hafif, hem de doğanın sunduğu şifayı ve lezzeti, aynı oranda yemeklerinizle buluşturuyor. İşte bu yüzden de gurmelerin ve damak zevkine düşkün olanların ilk tercihi.

1915’ten beri müşterilerini hakiki Ege zeytinyağı ile buluşturan Tariş, üstün kalitesi ve özel ürünleriyle, zeytinyağı kültürünü geliştirerek, vazgeçilmez bir lezzet geleneğine öncülük etti. Siz de, senenin İlk Hasat ürünlerinden seçilerek üretilen bu özel zeytinyağı ile yeni bir gelenek başlatmaya ne dersiniz?

OKU ➤  Beş Çayına Lezzetli Simitler Hazırlamak Yuva Simit Karışımı İle Mümkün

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir