Ana Sayfa » Haber Turu » TAMEK’in özel 23 Nisan pikniği ünlü simaların katılımıyla renklendi

TAMEK’in özel 23 Nisan pikniği ünlü simaların katılımıyla renklendi


Çocukların günlük hayatlarında daha fazla hareket edip, sağlıklı bir yaşam ve gelişim sürdürebilmeleri hedefiyle çalışmalarını sürdüren Tamek, 23 Nisan’a özel hazırladığı piknikte 200’e yakın çocuğu ve ailesini ağırladı. Party Kids’te düzenlenen piknikte eğlenceli aktiviteler ve sürprizlerle çocuklara unutulmaz bir gün yaşatılırken, Tamek Kids ailesi de tanıtıldı.

Tamek, Tamek Kids portföyü ile çocukların gülen yüzü olmaya devam ediyor. Sağlıklı, doğal ve vitamin dolu ürünleri ile çocukların gönlünü fetheden Tamek, yüzlerce çocuğu ve ailesini Party Kids’te düzenlediği piknikte bir araya getirdi. Pikniğe Tamek yöneticileri, Party Kids’in sahibi Sitare Akdilek’in yanı sıra Pınar Altuğ, Demer Kutluay, Sabri-Yağmur Sarıoğlu, Gökhan-Hatice Gönül, Pınar Talay Ayaydın ve Sedef Karamehmet gibi ünlü simalar da çocuklarıyla birlikte renk kattı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel hazırlanan etkinlikte meyve suyundan reçele, ketçaptan mayoneze yıllardır çocukların vazgeçilmezi olan Tamek’in, Tamek Kids ürün ailesi minik afacanlara ve katılımcılara tanıtıldı.

Çocukların günlük hayatlarında daha fazla hareket edip, sağlıklı bir yaşam ve gelişim sürdürebilmeleri hedefiyle, önümüzdeki dönemde etkinliklerine yenilerini eklemeye hazırlanan Tamek, piknikte dünyaca ünlü Looney Tunes’in sevimli kahramanları Tweety, Sylvester ve Bugs Bunny’li özel sürprizleriyle çocuklara çifte bayram yaşattı.

Çocuklar için oyun cenneti olarak kurulan Party Kids’te, zengin içerik ve doğal besinlerden oluşan yeni Tamek Kids’in ürün ailesinin yanı sıra aktiviteler ve sürprizlerle çocuklara unutamayacakları bir 23 Nisan eğlencesi sunuldu.

OKU ➤  Arzum Fırrın, Türk Mutfaklarından Sonra Hong Kong Mutfağına da Giriyor

Tavsiye

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini (2 Tepsi İçin)   Malzemeler: 3 su bardağı un 1 tatlı kaşığı tuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz