Ana Sayfa » Haber Turu » Pakmaya YZB’de ‘Lezzet Pastanesi’ kurdu

Pakmaya YZB’de ‘Lezzet Pastanesi’ kurdu

Pakmaya YZB’de ‘Lezzet Pastanesi’ kurdu
Puan ver


Türkiye’nin lider, dünyanın ise ilk 3 büyük maya üreticisinden biri olan Pakmaya, Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) organizasyonunda Lezzet Pastanesi kurdu. Ziyaretçilerin lezzet durağı haline gelen Lezzet Pastanesi, katılımcıların yoğun ilgisi ile karşılandı.

5 milyon Euro yatırım ile tatlı pazarına giren Türkiye’nin lider, dünyanın ise ilk 3 büyük maya üreticisinden biri olan Pakmaya, Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) organizasyonuna katıldı. Türkiye’nin ilk ve tek Fırıncılık Araştırma ve Geliştirme Merkezi’ne (FAGEM) sahip olan Pakmaya, fuarda tüketim grubu ürünlerini sergiledi. Organizasyonun bahçe kısmında “Lezzet Pastanesi” konseptiyle pişirme aktivitesi düzenleyen Pakmaya, ziyaretçilerin lezzet durağı haline gelen etkinliği ile katılımcıların yoğun ilgisini çekti.

 TÜKETİM ÜRÜN GRUBUNDA DA LİDERLİĞE OYNUYOR

Pakmaya, tüketicinin mutfağında 42 g Yaş Maya, 100 g Kuru Maya, 500 g Yaş Maya ve 10 g Instant Kuru Hazır Maya ürünleri ile yıllardır lezzete lezzet katıyor. Pakmaya, aralarında hamur kabartma tozu, şekerli vanilin, kakao, karbonat, pudra şekeri, pirinç unu, mısır nişastası ve buğday nişastasından oluşan yeni ürünle “Tüketim” ürün grubunu mutfaklara taşıyor. 2012 yılında pazara sunulan bu ürünler ile Pakmaya, 5 yıl içinde pazardaki ilk iki oyuncudan biri olmayı hedefliyor. “Lezzetin Ustası” Pakmaya aynı zamanda 9 ayrı puding çeşidi ile çikolatalı sos, krem şanti ve çikolatalı krem şanti ürünlerini sunuyor. Pakmaya’nın beğenilen puding çeşitleri çikolatalı, bitter çikolatalı, kakaolu, çikolatalı bademli, çikolatalı fındıklı, vanilyalı, antep fıstıklı, muzlu ve çilekli olmak üzere pek çok özgün lezzeti içinde barındırıyor.

EKMEĞİN DAHA LEZZETLİ VE HACİMLİ OLMASINI SAĞLIYOR

Pakmaya, evinizin mutfağına olduğu gibi fırınlara da hizmet vermekte hız kesmiyor. Un çeşitlerine göre ekmeğin daha lezzetli ve hacimli olmasını sağlayan ürünlerin arasında zengin içerikleriyle 10 ayrı karışım sunan Ekmek Miksleri dikkat çekiyor.

OKU ➤  Jamie Oliver Mutfağını Eğitim Ve Değişime Açıyor

PAKMAYA PROFESYONEL PASTACILIK ÜRÜNLERİ

Faaliyet gösterdiği her alanda kaliteyi ön planda tutan Pakmaya hızla giriş yaptığı Profesyonel Pastacılık Ürünleri sektöründe de
portföyünü genişletmeyi sürdürüyor. Pakmaya sıvı ve toz şantiler, muffin ve browni gibi hazır kek miks toz ürünleri, çikolatalar, jöleler, pişirme yardımcıları, kremalar, soslar ve pastacılık katkı ürünleri ile “Profesyonel Pastacılık Ürünleri” grubunda adından söz ettiriyor. Pakmaya Pişirme Yardımcı Malzemeleri” ürün grubunda; hamur kabartma tozu, şekerli vanilin, toz kakao, karbonat, galeta unu, pudra şekeri, mısır unu, pirinç unu, buğday ve mısır nişastası ürünleri ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Pakmaya ayrıca, değirmencilik sektörüne yönelik olarak un katkı maddeleri ve un zenginleştiriciler alanında da faaliyet gösteriyor.

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz