Ana Sayfa » Haber Turu » Tamek’in Meyve Suyu Lezzeti, Yeni Ambalajında

Tamek’in Meyve Suyu Lezzeti, Yeni Ambalajında


Tamek’in 59 yıllık meyve suyu lezzeti yeni yılda yepyeni ambalaj tasarımlarıyla raflardaki yerini aldı. Bildiğiniz ve sevdiğiniz Tamek meyve suları eşsiz lezzetiyle tüketicilerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor.  

Bildiğiniz, sevdiğiniz eşsiz Tamek meyve suları, yeni yıla yenilenen yüzüyle girdi. Şeftaliden portakala, kayısıdan vişneye, karışık, Tamek “Nektar”, “%100 meyve suları” ve “Kahvaltım” serilerindeki tüm ürünlerin ambalaj tasarımı yenilendi. Yeni tasarımlar, vitamin deposu Tamek meyve sularının tazeliğini ve enerjisini yansıtıyor.

Meyve Suyu İçmenin En Kolay Hali

Türkiye’nin 59 yıldır sevdiği lezzetin 1 litrelik yenilenen ambalajı tüketicilere yeni bir deneyim vaat ediyor. Farklı renk kullanımı ile raflarda yerini alan 1 litrelik Tamek meyve suları, tüketicilerine kullanım kolaylığı sunuyor. Canlı ve dinamik tasarımıyla dikkat çeken, tamamen tüketicilerin beklentilerini karşılayacak şekilde geliştirilen yeni ambalaj sayesinde büyük küçük tüm meyve suyu severler Tamek ürünlerini zevkle içecek. Tamek’in yeni ambalajı ile tüketiciler içeceklerini daha kolay kavrayıp, zorlanmadan açıp, zahmetsizce tüketebilecek.

En Beğenilen Ambalaj

Tetra Pak tarafından üretilen ve birçok ülkede büyük ilgi gören 1 litrelik yeni ambalaj, Türkiye’de ilk kez piyasaya çıkıyor. Eşsiz Tamek meyve suyu lezzetinin yenilikçi tasarımla buluştuğu 1 litrelik yeni ambalaj, yapılan araştırmalarda tüketicilerin beğenisini topladı. Bağımsız bir pazar araştırma ajansı tarafından Türkiye’de 512 kişi arasında yapılan araştırmada tüketicilerin en beğendiği 1 litrelik meyve suyu ambalajlarından biri olarak seçildi.

Tüm dünyada beğeniyle karşılanan 1 litrelik yeni ambalaj Türkiye’de ilk defa Tamek’in 59 yıllık lezzetiyle buluşarak raflarda yerini almaya başladı.

 

OKU ➤  Weber Barbeküler Artık Esse Mağazalarında

Tavsiye

Organik gıdada şampiyon yumurta

Boğaziçi Üniversitesi Analitik ve İçgörü Araştırma Merkezi (AIM), Türkiye’de organik gıda sektörünü masaya yatırdı. Merkezin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir