Ana Sayfa » Haber Turu » Tam da aradığınız lezzet desek; Maille Siyah Hardal

Tam da aradığınız lezzet desek; Maille Siyah Hardal


Dünyanın gözde hardal markası Maille’ın en premium ürünü siyah hardal. Maille Siyah Hardal, balzamik sirkesinin keskin aroması ve balın tatlı dokunuşuyla sofralarınıza gurme bir lezzet sunuyor.

Maille hardallarının premium ürünü olan siyah hardal, özel Fransız tarifini İtalya’nın Modena bölgesindeki meşhur balzamik sirkesi ve balın karışımı ile harmanlıyor. Tam bir hardal sever olsanız da, çok kullanmasanız da bu lezzet kendini size bağlıyor. Maille siyah hardal, sofralarınıza tatlısıyla, ekşisiyle lezzet katıyor. Izgara etlerin paha biçilmez tamamlayıcısı olmakla birlikte, misafirlerinize ikram edeceğiniz kanepelerin de şık ve gurme oyuncusu olarak mutfağınızda yerini alıyor. Kısacası Maille Siyah hardal, yeni lezzetler arayanlar için özel bir dokunuş oluyor.

Fransa’nın en eski markalarından Maille, 267 yıllık geçmişiyle dünyanın en tanınmış ve prestijli hardalları olmasıyla tanınıyor. Maille hardallarının kremsi ve yumuşak olmasının sırrı, hardal tohumlarının ezilmeyip, incecik kesildiği özel bir üretim metodunda saklı. Dünyada birçok şefin tariflerinin vazgeçilmezi olan Maille hardalları, porsiyon başına sadece 10 kalori içerdiği için sağlığına dikkat ederken lezzetten ödün vermek istemeyenlerin özel sırları arasında yer alıyor.

OKU ➤  Peynirli ve Pastırmalı Hurmalar

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir