Ana Sayfa » Haber Turu » Takipçin Çok Olsun İstiyorsan Sen De At Bir Twitto

Takipçin Çok Olsun İstiyorsan Sen De At Bir Twitto


Türkiye, sıradışı bir kraker ile tanışıyor. Dost sohbetlerinin yeni lezzeti Çıtır Burgu Kraker Twitto, yaz sıcaklarında soğuk içeceklere eşlik edebilecek yepyeni bir lezzet. Türkiye’de ilk ve tek. Takipçisi çok olsun isteyenler, Twitto keyfini herkesle paylaşacak.

Şimşek Gıda, Türkiye pazarında üretilmeyen sıradışı bir ürüne daha imza attı. Sosyal paylaşım olgusundan yola çıkan Twitto, genç ve yetişkin herkesin beğenisini kazanacak. Fırında pişmiş çıtır burgu kraker, özellikle yaz aylarının ferahlatıcı soğuk içeceklerine mükemmel uyumuyla vazgeçilmez olacak.

Twitto, Asla Yalnız Yenmez

“At bir Twitto, takipçin çok olsun” sloganıyla ön plana çıkacak yeni ürün, Türk damak tadına hitap etmesiyle de sevilen lezzetler arasına girecek. Gücünü; dostluk ve samimiyetten alan olan Twitto’nun Peynirli, Himalaya Tuzlu, Zeytin ve Fesleğenli seçenekleri bulunuyor.

Takipçisi çok olsun isteyenlerin paylaşımlarından doğan Twitto, reklam filmiyle de dikkatleri üzerine çekecek. Genç ve başarılı sinema ve tiyatro oyuncularından Serkan Şenalp, Özgün Karaman, Gülce Hamoğlu ve Hülya Odabaşı’nın başrollerinde oynadığı reklam filminde Twitto ile asla baş başa kalınamayacağı ve paylaşımların çoğalacağı konu ediliyor. Ağustos ayı içerisinde reklam filmleriyle birlikte tanıtımları hız kazanacak olan Twitto, vazgeçilmez lezzetler arasında yerini alacak.

Keyifli Sohbetlerin Yeni Lezzeti

Şimşek Gıda’nın 2013 yılı başlarında Türkiye pazarına sunduğu Bien Kruvasan, atıştırmalıklar kategorisinde yeni bir soluk oluşturmuştu. Türkiye’ye kruvasanı, Bien markasıyla sevdiren Şimşek Gıda, tatlı lezzetinin ardından şimdi de tuzlu kategorisinde
yeni bir lezzete Twitto ile imza atmış oldu.

Ağustos ayında raflardaki yerini alacak olan Twitto’yu siz de paylaşın, dostluklarınız çoğalsın.

Pazarda Şimşek Hızında İlerliyor

7 yıldır Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan Şimşek Gıda, Karaman Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim yapıyor. Yenilikçilik ve kaliteyi ön planda tutup dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip ederek fabrikasını modern yatırımlarla çağdaş bir düzeye taşıyan Şimşek Gıda bugün; 85.000 m2’si kapalı 50.000 m2’si açık olmak üzere toplam 135.000 m2’lik alana sahip tesislerinde, ileri teknolojisi ve 1400’ü aşkın çalışanı ile lezzet dolu ürünler sunuyor.

OKU ➤  Ülker Buklet ile bayramda ikramlıklar çiçek açacak

@TwittoKraker

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir