Ana Sayfa » Haber Turu » Da Mario Kalamış’da İtalya’nın ‘19 Şehrinden 19 Farklı Pizza’

Da Mario Kalamış’da İtalya’nın ‘19 Şehrinden 19 Farklı Pizza’


İtalya’nın 19 farklı şehrinin yöresel lezzetlerinden hazırlanan 19 çeşit pizzanın yer aldığı ‘özel pizza menüsü’ Da Mario Kalamış’ta İtalyan mutfağı severleri bekliyor.

İtalyan mutfağı sevenlerin yıllardır ilk tercihi olan, değişmeyen kalite çizgisini ve lezzetten ödün vermeyen tavrını Kalamış’taki yeni restoranına da taşıyan Da Mario, geleneksel pizza menüsüne ek olarak, İtalya’nın 19 farklı şehrini temsil eden 19 farklı pizzaya Kalamış menüsünde yer veriyor.

Her sezon yenilenen menüsünde taze ev yapımı makarnalar, birbirinden lezzetli pizzalar, Akdeniz Mutfağı’nın ayrılmaz parçası salatalar ve zengin şarap seçenekleri sunan Da Mario’nun yeni bölgesel pizza menüsünde; Bari’den Bologna’ya, Napoli’den Torina’ya ve Genova’ya kadar İtalya’nın 19 farklı şehri ile özdeşleşen geleneksel pizzalar yer alıyor.

Sunduğu enfes lezzetler ve değişmeyen çizgisiyle İtalyan restoranları arasında yıllardır farklı bir yer edinen Da Mario’nun her iki restoranında da bulunan, İtalya’dan özel getirilen pizza fırını sayesinde gerçek İtalyan pizza lezzeti misafirlere sunuluyor.

Da Mario Kalamış’ın yeni pizza menüsünde yer alan şehirler ise; Taormina, Porto Cervo, Bari, Capri, Amalfi, Sorrento, Napoli, Roma, Ancona, Floransa, Rimini, Bologna, Modena, Portofino, Genova, Venedik, Milano, Alba ve Torino.

Deneyimli mutfak ekibi tarafından tüm yemeklerin ‘a la minute’ hazırlandığı mutfağındaki ürünlerin en taze ve kaliteli biçimde tedarik edilmesine özen gösteren Da Mario’nun menüsündeki pek çok lezzetin yapımında, ünlü İtalyan markaları kullanılıyor.

Zengin menüsü, değişmeyen lezzet kalitesi ve misafirlerine kendilerini evinde hissettiren hizmet anlayışıyla İtalyan mutfağını sevenlerin değişmeyen adresi olan Da Mario yeni pizza menüsüyle, farklı bir İtalyan mutfağı deneyimi yaşamak isteyenleri Kalamış restoranına bekliyor.

OKU ➤  Nar Gourmet Zeytinyağı Altın Değerinde!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir