Ana Sayfa » Haber Turu » SuperFresh İle Bereketli Ramazan Ve Bayram Sofraları Hazırlayın

SuperFresh İle Bereketli Ramazan Ve Bayram Sofraları Hazırlayın

superfresh-ramazanRamazan ayında ve Bayram’da sevdikleri için en özenli ve zengin sofraları hazırlamak isteyenler SuperFresh ürünleriyle mutfağa girecek. Geleneksel lezzetleri börekler, mantılar, tatlılar SuperFresh’le sofraları zenginleştirecek.

11 ayın sultanı Ramazan’da en büyük dert, kalabalık iftar sofralarında herkesi mutlu edecek menüler oluşturmaktır. SuperFresh, börek çeşitlerinden mantıya, köfteden tatlıya geniş ürün ailesiyle iftar sofralarına yakışır lezzetler hazırlamak isteyenlerin hayatını kolaylaştıracak.

Türkiye’nin lider dondurulmuş gıda markası, Ramazan ayının sonuna kadar düzenlediği özel kampanyalarla sofralara bereketi taşıyacak. SuperFresh mantı ürünleri, köfte çeşitleri ve sebzeleri, iftar sofraları için lezzetli alternatifler oluştururken,  çıtır çıtır mini rulo börekler, patatesli, ıspanaklı tepsi böreği, kıymalı kol böreği ve milföy, sahur için kadınların kurtarıcı lezzetleri oluyor.

SuperFresh tepsi böreği ailesinden herhangi birini fırında ortalama 150-200 derece ısıda 20-25 dakika pişirmeniz yeterli. Pratik şekilde hazırlanarak sıcak şekilde servis edilen börek çeşitleri ile hem iftar hem sahur sofralarına zenginlik katabilirsiniz. SuperFresh ürünleriyle hazırlanan hafif yaz tatlıları da iftar saatinin keyfi oluyor.

OKU ➤  İrmik Tatlısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir