Ana Sayfa » Haber Turu » Starbucks baharı, Yeni Macchiato Lezzetleri İle Karşılıyor

Starbucks baharı, Yeni Macchiato Lezzetleri İle Karşılıyor


Caramel Macchiato ile misafirlerin gönlüne taht kuran Starbucks, bu platforma bahar dönemine özel iki yeni lezzet (Vanilla & Hazelnut Macchiato) ekliyor.
2014 itibariyle menüsüne eklediği tek kökenli kahve deneyiminin bu sezonki müjdecisi ‘Colombia Nariño’. And Dağlarının yükseklerinde yetişen bu tek kökenli özel kahve,  yumuşak içimi ve belirgin fındık tadıyla farklı bir Latte deneyimi yaşamak isteyen kahve severler için birebir.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan Starbucks’ta sizi bu bahar yepyeni kahveler bekliyor.

Starbucks’ın yeni dönem kahveleri Vanilla ve Hazelnut Macchiato kahve tutkunlarını, macchiato’nun yoğun espresso ve kremamsı katmanlarının harika bir sonla bütünleştiği yepyeni bir lezzet serüvenine çıkarıyor.

Starbucks’ın Yeni Tek Kökenli Kahvesi: Colombia Nariño

Starbucks ayrıca, misafirlerini dünyanın farklı noktalarından tek kökenli kahvelerle buluşturmaya da devam ediyor. Starbucks, yeni dönem ikinci kahve seçeneği olan Colombia Nariño’yu misafirlerine sunuyor.

And Dağları’nın yükseklerinde yetişen ve fındık ve bitkisel aromalara sahip tek kökenli Colombia Nariño, farklı bir kahve deneyimi yaşamak isteyenlerin tercihi oluyor.

OKU ➤  Möller’s Omega-3 İle Sağlıklı Geleceğe…

Tavsiye

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti

Zeytinyağından Sonra Sofralık Zeytin İhracatı da Artışa Geçti

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti Zeytinyağının ihracat rekorları kırdığı 2017/18 sezonunda, Zeytin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir