Ana Sayfa » Haber Turu » Soğuk Kış Günlerinde İçinizi Isıtacak Çay Keyfi İçin Bosch Teaxx Çay Makinesi

Soğuk Kış Günlerinde İçinizi Isıtacak Çay Keyfi İçin Bosch Teaxx Çay Makinesi


Geleneksel içeceğimiz çayı, modern teknolojiyle buluşturan Bosch Teaxx TTA2201 çay makinesi, soğuk havalarda herkesin vazgeçilmezi olan mükemmel çay lezzetini, zahmetsiz bir şekilde elde etmenizi sağlıyor; çay tiryakilerini özledikleri lezzetle buluşturuyor.

Fonksiyonel ürünleri ile tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri’nin sunduğu, tasarımıyla mutfaklara şıklık getiren Teaxx TTA2201 çay makinesi ile hazırlanan tam kıvamında demlenmiş çaylar, havaların soğumaya başladığı bugünlerde içinizi ısıtacak.

Mükemmel çay lezzetini, zahmetsizce elde edin

Kahvaltıların, yemek sonralarının, ikramların baş tacı, en koyu muhabbetlerin eşlikçisi olan bir bardak demli çay, kültürümüzün en önemli simgelerinden biri… Geleneksel içeceğimiz çayı, modern teknolojiyle buluşturan Bosch Teaxx TTA2201 çay makinesi, klasik çay pişirme yöntemleriyle usta bir çaycı tarafından hazırlanmışçasına mükemmel çay lezzetini, zahmetsiz bir şekilde elde etmenizi sağlıyor. İster dinlenmek için kısa bir mola verdiğinizde ister sevdiklerinizle bir araya geldiğinizde, Bosch Teaxx TTA2201 çay makinesinde kolaylıkla hazırlanan sıcacık, taze ve lezzetli çaylar, keyfinize keyif katıyor.

Çay tiryakilerinin vazgeçilmezi olmaya aday

Bosch Teaxx TTA2201, su seviye göstergeli şeffaf su ısıtıcısı ile kişi sayısına göre çay hazırlanayabilmenizi sağlıyor. Tek elle kolayca açılabilen kapaklı cam sürahi ise, çay servisine pratiklik katmanın yanı sıra, demlikteki çayın rengini görebilmenize imkân veriyor. Bosch Teaxx çay makinesi, ekstra büyük süzgeç (filtre) ve demliğiyle, kalabalık arkadaş toplantılarında ve sürpriz misafir ziyaretlerinde yardımınıza yetişiyor, geniş kapasitesi ile uzun süren bir çay keyfi yaşatıyor. Çay tiryakilerinin vazgeçilmezi olmaya aday Bosch Teaxx, işlevselliğine ek olarak, renkli halkası ve gümüş-beyaz renkleriyle de son derece şık bir görünüm sunuyor.

 

OKU ➤  Nescafé 75.yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir