Ana Sayfa » Haber Turu » Sofraların Şıklığı Detaylarda Saklı

Sofraların Şıklığı Detaylarda Saklı

Sofraların Şıklığı Detaylarda Saklı
Puan ver


Özenle hazırladığımız sofraların tamamlayıcı unsuru çatal-kaşık-bıçak seti Emsan şıklığı ve kalitesiyle fark oluşturuyor. Florya çatal-kaşık-bıçak seti zarif, sade ve şık tasarımıyla sofralarınıza kalite ve mutluluk katıyor.

Kalabalık aile yemeklerinin ve sevdiklerinizle paylaşılan sofraların yeri ayrıdır. Sofralar hazırladığımız yemeklerin lezzeti ve sunumuyla birlikte çatal-kaşık-bıçak setiyle de en güzel şekilde tamamlanıyor. Emsan, sofralarında en az yemeğin lezzeti kadar onlara eşlik eden sofra gereçlerinin de şıklığına önem verenlere Florya çatal-kaşık-bıçak setini sunuyor.

Emsan Florya çatal-kaşık-bıçak seti sade, modern ve kaliteli tasarımıyla sevdiklerinizle paylaşacağınız sofraların gözdesi olacak. 91 parça Florya çatal-kaşık-bıçak seti paslanmayan yapısıyla uzun yıllar kullanıldığında da parlaklığını kaybetmiyor. Bulaşık makinesinde yıkandığında kalitesinden ödün vermeyen Florya çatal-kaşık-bıçak setini sandıklı ya da kutulu alarak uzun yıllar boyu sofralarınızda ilk günkü gibi kullanın.

 

OKU ➤  Balparmak Özel Lezzetler Serisi’nden Kestane Balı ve Narenciye Balı  

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir