Ana Sayfa » Haber Turu » Sofralar NG Kütahya Porselen’le çiçek açıyor

Sofralar NG Kütahya Porselen’le çiçek açıyor


NG Kütahya Porselen’in piyasaya yeni sunduğu Bone Porselen Serisi kahvaltı takımı, krem rengi porseleni, zarif desenleri ve göz alıcı tasarımıyla hayranlık uyandırıyor. Türkiye’de sadece NG Kütahya Porselen tarafından üretilen Bone Porselen Serisi, çiçekli, kelebekli gibi desenleriyle sofralara neşe getiriyor.

Göz alıcı tasarımların vazgeçilmez imzası olan NG Kütahya Porselen, şimdi de Bone Porselen Serisi ile hayranlık uyandıran sofralar kuruyor. Türkiye’de sadece NG Kütahya Porselen tarafından üretilen Bone Porselen Serisi kahvaltı takımları, krem renginin asaletini sofralarına taşımak isteyenlere, estetik ve zarafetin tam karşılığını sunuyor. Seride Mitterteich ürünleri de bulunuyor ve 419 TL’den satışa sunuluyor.

Sadeliğin görkemli dansı

Sofralarında sadeliğin görkemini misafir etmek isteyenler, kelebek, çiçek gibi desenlerle büyüleyici hale gelen Bone Porselen Serisi kahvaltı takımlarını tercih edecek.

NG Kütahya Porselen’in Bone Porselen Serisi ile ikramlık lezzetler damağa, şıklıkla donatılan sofralar ise göze hitap edecek.

 

 

OKU ➤  Baharda Kelebekler Sofranızda Uçuşacak!

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz