Ana Sayfa » Haber Turu » Kent bayramı yeni lezzetleriyle karşılıyor

Kent bayramı yeni lezzetleriyle karşılıyor


Bayramın gözdesi Kent, birbirinden lezzetli ürünleri ve şık ambalajlarıyla bu yıl da ailelerin bayram sevincine eşlik etmeye hazırlanıyor. Bayramı yeni lezzetleri ile karşılayan Kent, portföyünün ilk meyve aromalı yumuşak şekeri Kent Frutti ve yeni Tofy Damla Sakızlı ile bu yıl da vazgeçilmezler arasında olacak.

Hediyelik & İkramlık kategorisinin açık ara lider ve öncü markası Kent, 1970’lere dayanan köklü geçmişi, birbirinden lezzetli ürünleri ve şık ambalajlarıyla bu yıl da tutkunlarının bayram sevincine ortak oluyor. Bayramın gözdesi Kent’in sevenleriyle ilk kez buluşturacağı şeker kaplı pektinli yumuşak şeker Kent Frutti, bu bayramın yeni yıldızı olacak. Bayramın en sevilen markalarından olan Kent Tofy ise yeni damla sakızlı çeşidiyle farklı lezzet arayanları sevindirecek.

Kent, bayram çikolata alışverişinin vazgeçilmezi drajeyi de Kent Çikolata portföyüne ekliyor. Kent Draje, fındıklı ve çıtır buğday patlaklı çeşitleri ve uygun fiyatıyla paketli çikolatanın yıldızı olmaya aday. Kent, bayramın en beğenilen ve tercih edilen serileri, Kent Miss Bonbon, Elegan, Tofy, Krem Milk, Kent Villa ve Kent Madlen ile bu bayramda da ‘Bayram Demek Aile Demek’ sloganıyla aileleri bir araya getirmeye devam ediyor.

 

OKU ➤  Fajita

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir