Ana Sayfa » Haber Turu » Siz Dileyin “De’longhi Multifry” Pişirsin!

Siz Dileyin “De’longhi Multifry” Pişirsin!

delon“Dile Benden Ne Dilersen” mottosuyla mutfaklarda yeni bir dönemi başlatan De’Longhi Multifry ile pişen yemekler hem göze hem damağınıza hitap edecek.

Her kadın kendini mutfakta kanıtlamak ister ve bunun için ise çeşitliliği artırarak mutfakta fark oluşturmak ister. De’Longhi’nin yepyeni ürünü ile mutfakta tek bir ürün kullanarak sınırsız tarifi hazırlamanız artık mümkün. Multifry ile bir ölçek yağ kullanarak dilediğiniz tarifi deneyecek, mutfakta ustalığınızı konuşturacaksınız.

Çoklu pişirme sağlayan De’Longhi Multifry ile patatesten risottoya, kuskustan pizzaya, güveçten pilava, yahniden türlüye, biftekten balık filetoya, kekten turtaya kadar farklı yemekler hazırlayabilir, alışılmış menülerin dışına çıkabilirsiniz. De’Longhi Multifry ile simit, lahmacun, tas kebabı gibi geleneksel Türk lezzetlerini de evinizde deneyebilirsiniz.

En iyi pişirme performansı ile hem aparatlı hem de aparatsız olarak kullanım sunan De’Longhi Multifry sayesinde ekmek, browni, cookie gibi lezzetler ile misafirlerinizi ve kendinizi şımartabilirsiniz. Farklı atıştırmalık alternatifleri arıyorsanız istediğiniz kuru meyveler ile damak tadından ödün vermeden hazırlayacağınız müsli bar ile de sağlığınızı ve formunuzu koruyabilirsiniz.

Dilediğiniz tarifi Multifry yapsın, zamanınız size kalsın!

Mutfakta zaman kazanmak isteyenlere pratik bir kullanım sunan Multifry, SHS 360 derece pişirme özelliğiyle yemekleri kısa bir sürede pişirmenizi sağlıyor. Kendiliğinden ısı yayımı ve ızgara pişirme tekniği sunan De’Longhi Multifry, yemeklerin pişerken kurumasını da önleyerek lezzetli yemekleri sofralarınıza taşıyor.

OKU ➤  Geleneksel Kayseri Mantısı Lezzeti Feast İle İftar Sofranızda!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir