Ana Sayfa » Haber Turu » Şimşek Ürünleri “Helal” Sertifikalı

Şimşek Ürünleri “Helal” Sertifikalı


Türkiye’de ilk kez üretilen Bien Kruvasan başta olmak üzere sıradışı ürünleriyle dikkatleri çeken Şimşek A.Ş, “helal gıda” belgesi aldı. 

Türkiye’yi “ilk”lerle tanıştıran Şimşek A.Ş. helal gıda belgesi aldı. Türkiye’de ilk kez üretilen Bien Kruvasan gibi sıradışı ürünleriyle dikkatleri üzerine çeken Şimşek A.Ş.; sadece Türkiye’de değil, farklı ülkelerde yaşayan Müslüman toplumların öncelikleri arasında yer alan Helal Belgesi’ni kullanma hakkını elde etti.

Türk Standartları Enstitüsü’nden Helal Uygunluk Belgesi alan Şimşek A.Ş.; kruvasan, bebe bisküvisi, gofret, hazır kekler ve bisküvileri başta olmak üzere çikolata tahıl ürünleri ve kakaolu tüm ürünlerinde “helal” sertifikasını kullanacak.

Erol Şimşek: “Hijyen Ve Gerekliliği Temsil Ediyor”

Helal Gıda belgesinin, gıda güvenliği konusundaki önemine değinen Şimşek A.Ş. Genel Müdürü Erol Şimşek, “Tüketicilerimize ‘helal’ belgeli ürünlerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz” diye konuştu.

İslami kurallar doğrultusunda ele alınan ‘Helal’ gıdanın aslında genel anlamda hijyen ve tüketiciye uygunluk anlamında özellikler
bütününü kapsadığını belirten Erol Şimşek şöyle konuştu: “Şimşek A.Ş olarak gerek yurtiçinde gerek yurtdışında tüm tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşıladığımızı kanıtlamış oluyoruz. Ürünlerimizin sıradışı olduğu kadar tüketiciye uygunluğunu da gösteren ‘helal’ belgesini gururla taşıyacağız.”

OKU ➤  Sebzeli Tat Çapçap Ketçap Hem Anneleri Hem Çocukları Sevindirecek

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir