Ana Sayfa » Haber Turu » Simit Sarayı’nda Özel Hediyeler Lezzet Dolu Küçük Sürprizler

Simit Sarayı’nda Özel Hediyeler Lezzet Dolu Küçük Sürprizler


Geleneksel tatların modern adresi Simit Sarayı, sevdiklerine hem lezzetli hem de kalıcı ve şık bir hediye vermek isteyenlere kasa önü ürünleriyle çok özel alternatifler sunuyor.

Farklı lezzetleri ve sunumları kadar ambiyansıyla da dikkat çeken Simit Sarayı, lezzetli ürünlerini özel olarak tasarladığı ambalajlarda hediyelik kasa önü seçenekleriyle beğenilere sunuyor.

Sevimli mini paketleriyle dikkat çeken; 3’lü Truf, Badem Şekeri, Çikolata Kaplı Badem Draje, Çikolata Kaplı Fındık Draje, Küp Draje, Sade ve Meyveli Çakıl Çikolata alternatifleri, özel tasarımlı kapak etiketiyle göz dolduran küçük kavanozlar içinde satışa sunulan Tereyağlı Mis Kurabiye ve Kakaolu Fındık Kurabiye lezzetleri kadar görünümleriyle de baş döndürüyor.  “Bir kahvenin kırk yıl hatırı var” mottosuyla odun ateşinde kavrulmuş Türk Kahvesi kutusunun yanı sıra Türk kahvesinin vazgeçilmez eşlikçisi, saraylardan günümüze taşınan eşsiz tat lokum, Simit Sarayı yorumuyla narlı ve Fıstıklı Çifte Kavrulmuş seçenekleriyle 125gr ve 250 gr olarak satışa sunuluyor. Ayrıca geleneksel lezzetlerden Selanik Gevreği, Anasonlu Kırıkkırak, Sade Çubuk da lezzet severlerle buluşuyor.

OKU ➤  Saç Kavurma

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir