Ana Sayfa » Haber Turu » Bu Yazın En Hafif Ve Leziz Tatları Next Home’dan

Bu Yazın En Hafif Ve Leziz Tatları Next Home’dan


Next&NextStar’ın elektrikli küçük ev aletleri markası Next Home, ister hafif bir tatlı ya da salata isterseniz de meyveli, serin ve de sağlıklı içecekler yapabileceğiniz blender seti ile bu yaz favoriniz olacak.

Kadınların mutfaklarındaki yeni gözdesi Next Home, YE-3300 T Blender Seti ile pratik yemek yapmayı seven kadınların en büyük yardımcısı olacak. Çalışan ya da saatlerini mutfakta harcamayı sevmeyenler Next Home Blender Seti ile hem hızlı hem de leziz tatların keyfine varacak.

Doğrayın, Çırpın, Karıştırın

Yaz mevsiminin sıcak günlerinde hafif ve lezzetli yemekleri tercih edenlerin yardımcısı Next Home Blender Seti’nin doğrama, çırpma ve karıştırma aparatlarıyla birçok tarifi kolay ve hızlıca hazırlayacaksınız.

800W güce sahip, sessiz ve güçlü çalışan motoruyla mutfaklarınızda büyük işler başaran Next Home Blender Seti, ince ve ergonomik dizaynıyla da dikkat çekiyor. Ayarlanabilir hız seviyesi işlem sırasında sizi yormazken kilit sistemi sayesinde de güvenli bir kullanım sunuyor.

Yer tutmayan spiral kordonu sayesinde mutfaklarda görüntü kirliliğini önleyen set, mavi led ışıklı tasarımıyla da mutfak dekorasyonunuza farklı bir hava katıyor. 500 ml doğrayıcı ve çırpıcı hazneye sahip set 800ml’lik karıştırma kabıyla da mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak.

OKU ➤  Datça Usulü Çağlalı Cacık

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir