Ana Sayfa » Haber Turu » Siemens Meyve Sıkacağı İle Serinleyin

Siemens Meyve Sıkacağı İle Serinleyin


Sıcak yaz mevsiminde, vitamin deposu meyvelerin lezzeti ile serinlemek ve zinde kalmak Siemens Ev Aletleri’nin katı meyve sıkacağı ile çok kolay.

Birbirinden lezzetli meyve kokteylleri ile yazın tadını çıkarmak isteyenlerin vazgeçemeyeceği Siemens ME200C0TR, misafirlerini serin içeceklerle ağırlamak isteyenler için de özel bir seçenek oluşturuyor.

Siemens Ev Aletleri, yazı serin lezzetlerle karşılamak isteyenlere “Siemens ME200C0TR” katı meyve sıkacağını sunuyor. Birbirinden lezzetli ve besleyici taze meyve suları Siemens ME200C0TR ile evlerde en pratik şekilde hazırlanabiliyor. Sağlıklı, lezzetli ve serin içeceklerle yazın kendini şımartmak ve zinde olmak isteyenlerin vazgeçemeyeceği Siemens katı meyve sıkacağı, misafirlerini özel yaz kokteylleri ile ağırlamak isteyenler için de pratik bir alternatif sunuyor.

Geniş meyve ve sebze besleme ağzı ile meyvelerin bütün olarak sıkılabilmesini sağlayan Siemens ME200C0TR katı meyve sıkacağının yumuşak ve sert meyveler için iki farklı çalışma hız ayarı bulunuyor. Aktif motor sistemi, bütün parçalar doğru şekilde monte edilmeden cihazın çalışmasını önlediği için emniyet sağlanıyor.

Dayanıklı alüminyum kıskaçları sayesinde güvenli ve sızıntısız bir kapak sistemine sahip olan Siemens ME200C0TR, otomatik posa atma işlemi ile de işleri kolaylaştırıyor. Tüm parçaları ve aksesuarları çıkarılarak bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilen Siemens ME200C0TR katı meyve sıkacağı, ünite ağzının paslanmaz çelik olması ile de uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım imkanı sunuyor.

Estetik tasarımı ile mutfakların baş tacı olmaya aday Siemens ME200C0TR ile serin bir yazın ve misafirlerinizle sohbetin tadını çıkartmak da size kalıyor.

OKU ➤  Nar Gourmet'ye Bir Altın Ödül De New York'tan!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir