Ana Sayfa » Haber Turu » Siemens İle Çocukların Enerjisi Hiç Bitmesin

Siemens İle Çocukların Enerjisi Hiç Bitmesin

Siemens İle Çocukların Enerjisi Hiç Bitmesin
Puan ver


Bahar ayları ile birlikte çocukların hem vücut direncini artırmaya hem de sonsuz enerjileri için güçlü bir kaynağa ihtiyaç duyanlara Siemens Ev Aletleri ME200C0TR katı meyve sıkacağını sunuyor. Siemens’in pratik, kullanımı kolay katı meyve sıkacağı ile birbirinden lezzetli taze meyve sularını hazırlamak mümkün.  

Sağlıklı, enerji dolu, gülüp oynayan, dünya için neşe ve mutluluk kaynağı olan çocuklarımıza meyvelerin vitamini ile sağlıklı gelecekler sunabiliriz. Siemens Ev Aletleri’nin ME200C0TR katı meyve sıkacağı ile vitamin deposu meyve sularının enerjisini çocuklarımıza aktarmak çok kolay. Birbirinden lezzetli ve besleyici taze meyve suları Siemens ME200C0TR ile evlerde en pratik şekilde hazırlanabiliyor. Bizlere de geleceğimiz olan çocukların enerjisini ve neşesini paylaşmak kalıyor.

Kolay kullanım ve güvenlik Siemens’in yenilikçi ve estetik katı meyve sıkacağında ön planda. Aktif Motor sistemi, bütün parçalar doğru şekilde monte edilmeden cihazın çalışmasını önlediği için, son derece emniyetli ve pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Geniş meyve ve sebze besleme ağzı, meyvelerin bütün olarak sıkılabilmesini sağlıyor.

Siemens ME200C0TR katı meyve sıkacağının yumuşak ve sert meyveler için iki farklı çalışma hız ayarı bulunuyor. Siemens katı meyve sıkacağının tüm parçaları ve aksesuarları çıkarılarak bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Böylece kolayca temizleniyor. Ünite ağzının paslanmaz çelik olması, uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım imkanı sunuyor. Dayanıklı alüminyum kıskaçları sayesinde güvenli ve sızıntısız bir kapak sistemine sahip olan makine, otomatik posa atma işlemi ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

OKU ➤  Ramazan Ayına Özel 30 Tarifi Doygun’la Hayata Dair’de

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir