Ana Sayfa » Haber Turu » Sevgililer günü’nde aşkınızı Emsan Duracast ile tatlandırın

Sevgililer günü’nde aşkınızı Emsan Duracast ile tatlandırın

Puan ver


Sevgililer Günü’nde aşkın ve tutkunun rengi kırmızı, Emsan Duracast seramik tencerede buluşuyor.

Emsan’dan yepyeni bir seri daha. Duracast tencereler kırmızının ahengini mutfaklarınıza taşırken, pişirme fonksiyonları ile de kadınların mutfaklarında vazgeçemeyeceği ürün olmaya hazırlanıyor. Alüminyum döküm gövde ve seramik yanmaz yapışmaz iç kaplamasıyla kalitesi tescillenen Emsan Duracast seramik tencere seti, 3 kat yanmaz-yapışmaz Greblon Ceramiç kaplamasıyla çizilmelere de dayanıklı.

AKILLI KAPAK TEKNOLOJİSİ EMSAN DURACAST’TA

Eşsiz güveç lezzetini elde edebilmeniz için özel olarak üretilen Duracast, yemek buharının kapak kanallarından geçerek tekrar tencerenin içine dönmesini sağlayan özel kapak içi tasarıma sahip. Buharı tencere içinde saklı tutan ve devir daimini sağlayan bu “akıllı kapak teknolojisi” ile yemekleriniz artık çok daha lezzetli. Ocak ve fırınlarda dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz Emsan Duracast Seramik tencereler, aynı zamanda yemeklerinizin besin değerlerinin korunmasına da yardımcı oluyor.

Özel, çıkarılabilir silikon tutacaklarıyla birlikte satın alınabilen Emsan Duracast seramik tencere seti bulaşık makinesinde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

OKU ➤  Zeelandia Doruk’tan çölyak hastaları için “Glutensiz Ürün Atölye Çalışması”

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Puan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz