Ana Sayfa » Haber Turu » Kenwood Kmıx Mutfak Şefi ile mutfaklar artık stil sahibi

Kenwood Kmıx Mutfak Şefi ile mutfaklar artık stil sahibi

Kenwood Kmıx Mutfak Şefi ile mutfaklar artık stil sahibi
Puan ver


Gıda hazırlamada Avrupa birincisi Kenwood, mutfakta vakit geçirmeyi sevenlere, hayatı kolaylaştıran ve yemek hazırlamayı keyifli hale getiren kMix KMX80,81,82,83,84  muftak şeflerini sunuyor. Kenwood Mutfak Şefi   ile dilerseniz evinizde makarna yapabilir dilerseniz birbirinden leziz hamur harçları hazırlayabilirsiniz.

Lider teknolojisiyle, pratik tasarımlara sahip ünlü İngiliz markası Kenwood, KMX80,81,82,83,84 mutfak şefleri ile kolay kullanım özelliği ve fonksiyonelliğitek bir tasarımda buluşturuyor. En zorlusundan, en kolayına her türlü yemeğin hazırlanabileceği bir makine olan Kenwood KMX80,81,82,83,84 mutfak şefleri, herkes kendi mutfağının usta şefi oluyor. Eşsiz tasarımıyla da mutfağınıza yepyeni bir hava katan kMix Mutfak şefi ile ister hamur yoğurun, ister sebze haşlayın, ister makarna hamuru hazırlayın. Birden fazla işlem yapma kapasitesine sahip Kenwood kMix Mutfak Şefi, tek başına eşsiz bir yardımcı.

STİL SAHİBİ, ENERJİK VE PRATİK KULLANIM

1.35 kilograma kadar hamuru iyi bir şekilde işleyebilen motor gücü, eşsiz karıştırma ayarı ve özel kase aparatıyla malzemeleri hava kaybetmeden mükemmel bir şekilde karıştırır. Kase içindeki malzemelerin sıçramasını engellemek için özel tasarlanmış ve  gelişmiş elektronik hız kontrolü ile istenilen hızda çalıştırılabilen KMX80,81,82,83,84  mutfak şefleri, kullanım sırasında oluşabilecek herhangi bir aksi duruma karşı, baş kısmı kaldırılınca, güvenlik amaçlı, otomatik olarak kapanır.

OKU ➤  İncirli Armut Kurabiye

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz