Ana Sayfa » Haber Turu » SEK’ten Soğuk Kahve Tutkunlarına Özel Üç Yeni Lezzet

SEK’ten Soğuk Kahve Tutkunlarına Özel Üç Yeni Lezzet


SEK, soğuk kahve kategorisine üç yeni ürün ekledi. SEK Latte, SEK Karamel Macchiato ve SEK Çikolata Mocha, keyifli içimi ve özel tatları ile soğuk kahve severlerin bir numaralı içeceği olacak.

Süt ve süt ürünlerinde uzman marka olan SEK, tüketicilerin en çok tercih ettiği kahve tatlarını SEK pastörize süt ile birleştirerek yepyeni soğuk kahve çeşitlerini piyasaya sundu. Günün her saati keyif tüketilme imkanı sunan SEK Latte, SEK Karamel Macchiato ve SEK Çikolata Mocha’yı soğuk kahve tutkunları elinden düşüremeyecek.

Serinlemek ve SEK lezzetinin keyfine varmak isteyen gençlerin ve genç yetişkinlerin vazgeçilmezi olan SEK Soğuk Kahve çeşitleri, günün her anında, soğuk kahve içme keyfini sunuyor. En çok tercih edilen soğuk kahve çeşitleri olması sebebiyle tüketicilerin beklentilerini karşılıyor. Sütlü kahve tutkunlarının tercihi SEK Latte olurken, karamel tutkunları Karamel Macchiato ve çikolata tutkunları ise Çikolata Mocha’nın müdavimi olacak.

250 ml’lik ambalajda tüketici ile buluşan SEK soğuk kahve çeşitlerinin ambalajın aç-kapa özelliğiyle kullanımı pratik ve kullanışlıdır.

OKU ➤  Polinas’tan Ambalaja 100 Milyon Liralık Yatırım

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta sizi asla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir