Ana Sayfa » Haber Turu » Samsung’un yeni ankastre ürünleri ilk kez Arda’nın Mutfağı’nda

Samsung’un yeni ankastre ürünleri ilk kez Arda’nın Mutfağı’nda


Samsung, yeni ankastre ürünlerinin göz alıcı marifetlerini, Türkiye’deki tüketicilere ilk kez Arda Türkmen’in, Türk mutfağından seçtiği benzersiz tatlar eşliğinde paylaştı. Tanıtım etkinliğine, Samsung Electronics Tüketici Elektroniği Başkanı Boo-keun Yoon da katıldı.

Samsung Electronics, Türk tüketicilerle ilk kez buluşan yeni ankastre ürünlerini,  30 Ocak Perşembe günü Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde düzenlenen özel bir etkinlikle tanıttı.

Samsung Electronics Tüketici Elektroniği Başkanı Boo-keun Yoon’un katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, Türkiye’nin ünlü şeflerinden Arda Türkmen, Türk mutfağının eşsiz tatlarına Samsung ankastre ürünlerini kullanarak hayat verdi.

Samsung Electronics Tüketici Elektroniği Başkanı Boo-keun Yoon, Arda Türkmen’in mutfağına konuk olarak yemeklerin yapımında usta şefe yardım ederken ikili, Samsung ankastre ürünlerinin uzmanlığında pişirdikleri yemekleri, ekranların güzel yüzlü sunucusu Tanem Sivar’ın hoş sohbeti eşliğinde deneyimledi.

Türkiye pazarındaki yerini alan yeni Samsung Ankastre Ürün Grubu’nun tanıtımında konuyu değerlendiren Samsung Electronics Tüketici Elektroniği Başkanı Boo-keun Yoon, “Türkiye’de olmaktan ve bu coğrafyanın benzersiz lezzetteki yemeklerini bu özel ortamda tatmaktan çok mutluyum. Samsung Electronics olarak, Türkiye’de yeni bir ürün grubunu satışa sunuyoruz. Fırın, davlumbaz ve set üstü ocaktan oluşan bu yeni ankastre ürün grubumuzla Türkiye pazarında da iddialıyız” dedi.

 

OKU ➤  Cem Zuchex Fuarı’nda yeni ürünlerini sergiledi

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir