Ana Sayfa » Haber Turu » Samsung’un Çift Kapılı Yeni No Frost Buzdolabı tüketicilerle buluşuyor

Samsung’un Çift Kapılı Yeni No Frost Buzdolabı tüketicilerle buluşuyor

Puan ver


Samsung’un yenilikçi teknoloji ile geliştirilmiş yepyeni buzdolabı, tüketicilere sunduğu uzun süre dayanıklılık sağlayan benzersiz özellikleriyle mutfakların yeni gözdesi olmaya hazırlanıyor.

Dijital ev aletleri alanında dünya lideri olan Samsung Electronics Co. Ltd., dijital ev aletleri ailesine yeni katılan Samsung Çift Kapılı No Frost Buzdolabını tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Gelişmiş Digital Inverter Kompresörü sayesinde ısı değişikliğine göre soğutma hızını otomatik olarak ayarlayan ve bu özelliği sayesinde dayanıklılığı arttıran ve enerji tasarrufu sağlayan Samsung çift kapılı buzdolabı, iç tasarımıyla da günümüzün geniş ailelerine benzersiz performans, esneklik ve rahat bir kullanım alanı sunarak onların hayatını kolaylaştırıyor. Bunun yanısıra, Samsung evlerimize getirdiği bu teknolojik yenilikler sayesinde ailelerin evlerinde daha rahat ve uyum içinde yaşamalarını sağlıyor.

Buzdolabını mutfağın kalbi olarak nitelendiren Samsung Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği Direktörü Lemi Paksoy, Samsung’un yeni buzdolabı ile ilgili olarak;  “Buzdolabını tasarlarken kapısının sıkça açılıp kapanmasına bağlı olarak küçük ısı değişikliklerinin oluşabileceğinin yanısıra ani elektrik kesintileri gibi durumları da gözönünde bulundurduk. Bu tür olaylar zamanla buzdolabına zarar verir. Buzdolabı bozulduğunda tamir etmek ya da yenisini almak önemli sayılabilecek bir masraf ve stres anlamına gelir. Samsung olarak daima müşterilerimizin ihtiyaç duyacakları konuları ön görme konusundaki başarımızla gurur duyuyoruz. Yeni buzdolabımız da benzersiz teknolojisi, dayanıklılığı ve tasarımı ile tüketicilerimize gerçek çözümler sunuyor. Bilgi ve deneyimlerimiz böyle bir buzdolabının sorunsuz şekilde çalışmasını, daha az enerji tüketmesini ve daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak dijital inverter kompresörü de geliştirmemizde etkili oldu.”  dedi.

 

OKU ➤  Sac Tava

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz