Ana Sayfa » Haber Turu » Banvitburada’dan Kadınlar Günü’ne özel indirim

Banvitburada’dan Kadınlar Günü’ne özel indirim

Puan ver


Banvitburada.com, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü özel bir kampanya ile kutluyor. 

Banvit’in yıldız ürünleri Hindi Rosto, Yayla Soslu Kalça Kuşbaşı, Dana Kuru Köfte ve New York Steak’in bulunduğu Kadınlar Günü paketi, Banvitburada’da yüzde 30 özel indirim fırsatıyla tüketicilerine sunuluyor.

Çalışan hanımlar, özellikle de anneler için en büyük zorluklardan birisi de işten eve döndüklerinde aileleri ve çocukları için sofralarına pratik ve lezzetli olduğu kadar güvenilir ve sağlıklı yemekleri nasıl hazırlayabilecekleridir. Banvit, e-satış sitesi Banvitburada ile hanımları bu zorluktan kurtarıyor.

Banvitburada.com, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, hanımlara sağladığı avantajlara bir yenisini daha ekleyerek, Banvit’in yıldız ürünlerini Banvitburada’da yüzde 30 indirimle “Kadınlar Günü” paketinde buluşturdu. Banvitburada, Hindi Rosto, Yayla Soslu Kalça Kuşbaşı, Dana Kuru Köfte ve New York Steak ürünlerini, avantajlı Kadınlar Günü paketi ile yüzde 30 özel indirim fırsatıyla satışa sunuluyor.

PİŞİRME ÖNERİLERİ MEDYANIN ÜNLÜ ANNELERİNDEN

Banvitburada.com 8 Mart Dünya Kadınlar günü’ne özel bir de sürpriz var. Kadınlar Günü paketi’nde yer alan Hindi Rosto, Yayla Soslu Kalça Kuşbaşı, Dana Kuru Köfte ve New York Steak ürünlerinin pişirme önerileri, medyanın sevilen ve tanınan ünlü anneleri Anne – çocuk yazarları Pınar Reyhan Özyiğit ve Nora Romi, Haber Sunucusu Özge Uzun ve Gazeteci Nilüfer Kas tarafından şef Korhan Büyüksuda eşliğinde veriliyor.

OKU ➤  PARE Baklava Bar’da ‘İki Tek Baklava Atmaya’ Var Mısınız?

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Puan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi Ercan Yıldız, mutfakta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz