Ana Sayfa » Haber Turu » Sağlıklı Ve Lezzetli Yemeklerin Sırrı Emsan Grill Tava’da Saklı

Sağlıklı Ve Lezzetli Yemeklerin Sırrı Emsan Grill Tava’da Saklı


Eşsiz tasarımlarıyla kaliteyi birleştiren Emsan, sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamak için Griss Grill tavayı kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Emsan Griss Grill tavanın geliştirilmiş teknolojisi sayesinde yemek yapmak hem çok pratik hem de çok sağlıklı.

Emsan, sonbaharın gelişiyle birlikte evde sağlıklı ve lezzetli et ve sebze hazırlamak isteyen herkesin yardımına koşuyor. Emsan Griss Grill Tava, az yağ kullanarak kısa sürede zahmetsizce sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamanıza yardımcı oluyor.

İç Yüzeyindeki QuanTanium Kaplamasıyla Çizilmelere Karşı Ekstra Güçlü

Emsan Grill Tavanın iç ve dış yüzeyinin üç kat yanmaz-yapışmaz özelliği yemeklerin yanmasını ve yapışmasını önlüyor. İç yüzeyindeki QuanTanium kaplamasıyla çizilmelere karşı son derece dayanıklı olan Emsan Grill Tava, alüminyum döküm gövdesiyle yemeklerinizi çok daha hızlı ve her tarafı eşit şekilde pişirebiliyor.

Hızlı ve lezzetli yemek pişirmenin yanı sıra ergonomik saplarıyla kullanım kolaylığı sağlayan Emsan Grill Tava, katlanabilir sapları sayesinde mutfaklarınızda daha az yer kaplıyor.

 

OKU ➤  Didi'lere Ortanca Kardeş Geldi 

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir