Ana Sayfa » Haber Turu » Sağlıklı ve lezzetli yemekler BergHOFF Mutfak ürünleri ile mümkün!

Sağlıklı ve lezzetli yemekler BergHOFF Mutfak ürünleri ile mümkün!

Sağlıklı ve lezzetli yemekler BergHOFF Mutfak ürünleri ile mümkün!
Puan ver


BergHOFF SCALA serisi döküm tencere ve tavalar, kendine has noktalı yüzeyi ile mutfaklarda mükemmel performans sağlıyor.

İndisiyon da dahil tüm ocak tiplerinde kullanılabilen BergHOFF SCALA serisi, çelik tencerelere oranla dört kat hızlı ve eşit ısı dağılımı ile yemekleri güveç tadında lezzetli ve sağlıklı pişiriyor. Tamamen doğal malzemeden ve çevre dostu teknoloji ile üretilen BergHOFF SCALA serisinin aşınmaya karşı yüksek dirençli olması, fernogreen kaplamadan oluşan yüzeyi ve kolay temizlenmesi dikkat çeken önemli özellikleri arasında yer alıyor.

BergHOFF 9 parçadan oluşan önlüklü barbekü seti ile ızgara başındaki anları daha da keyifli kılıyor. İki çatal, bir maşa, bir eldiven, bir spatula, bir bıçak, tuzluk, karabiberlik ve önlükten oluşan 9 parçalık BergHOFF Barbekü Seti İle etleri ve sebzeleri ızgarada pişirmek artık çok kolay.

BergHOFF Elektrikli Baharat Değirmen Seti yemeklere farklı lezzetler katıyor. 7 parçadan oluşan elektrikli baharat değirmen seti, 5 farklı tane baharatı elektrikli şarjlı değirmeni ile zahmetsizce öğütüyor. Görünümüyle de bayanların beğenisini toplayan BergHOFF Elektrikli Baharat Değirmeni mutfakları estetik görünüme kavuşturuyor.

OKU ➤  Nescafé Xpress’in “Trampa” Yol Macerası “Geveze” İle Başlıyor

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz