Ana Sayfa » Haber Turu » Babaları sevindirmeye bir Siemens kahve makinesi yeter

Babaları sevindirmeye bir Siemens kahve makinesi yeter

Puan ver


Siemens tam otomatik espresso ve kahve makinesi, babalarını bir gün değil her gün mutlu edecek hediyeyi arayanlara ideal bir çözüm sunuyor.

Yenilikçi özellikleri ile dikkat çeken makine hızı, kullanım kolaylığı sunan özellikleri, hazırlanan kahveye lezzet katan fonksiyonları ile hiçbir babanın reddedemeyeceği bir hediye.

Bu Babalar Günü’nde, babasına  sevgisini ifade edecek ideal hediyeyi arayanların Siemens’e bir göz atmasında fayda var. Siemens TE706209RW tam otomatik espresso ve kahve makinesi, babaları bir gün değil her gün sevindirecek hediye alternatifi olarak öne çıkıyor.

“One Touch” (tek tuş) özelliği sayesinde Siemens’in tam otomatik makinesinde espresso ve kahve en pratik şekilde hazırlanabiliyor.   Siemens otomatik espresso ve kahve makinesi, sensoFlow sistemi sayesinde ısıtma işlemi boyunca en uygun kaynatma derecesini koruyor. Makinenin, yenilikçi özelliklerinden biri olan ve her fincanın aynı özen ile doldurulmasını sağlayan aromaPressure sistemi ile espressolarda mükemmel aroma elde edilebiliyor. Her fincanda mükemmel lezzet, kusursuz krema sunan Siemens TE706209RW, damakta son yudumdan çok sonra bile hafızalarda kalan bir tat bırakıyor. Üç kademeli kahve sıcaklık seçimi, dört kademeli sıcak su ısı seçimi ve ayarlanabilir öğütme dereceleri sayesinde Siemens kahve makinesinde farklı beğeni ve tercihlere uygun lezzetler elde edilebiliyor.

Makinenin yüksekliği ayarlanabilir kahve akış başlığı yana çevrildiğinde yenilikçi bir biçimde süt ve kahvenin birleşmesi sağlanıyor. Bu benzersiz sistem mükemmel, kaymaksı, iyice yoğunlaştırılmış ve köpürtülmüş süt için ideal bir ortam oluşturuyor. Makine,  150 mm yüksekliğine kadar ayarlanabilir kahve ve süt akış başlığı sayesinde özel latte bardaklarının kullanılabilmesine olanak tanıyor. Akıllı valf “auto valve system” ile otomatik olarak sıcak su veya buhar fonksiyonu arasında tercih yapılabiliyor.

OKU ➤  Doğu Karadeniz Kadınları Türk Çayını Korumak İçin Çaya Ses Veriyor

Isıya karşı mükemmel bir yalıtıma sahip olan ekstra süt haznesi, hem makinenin sürekli olarak temiz ve hijyenik kalmasını sağlıyor hem de gün içinde kullanılan sütü saatlerce taze ve serin saklıyor. SilentCeram Drive seramik kahve değirmeni ise, özel çift kaplamalı gövdesi ve son derece sessiz olan öğütme mekanizması ile Siemens TE706209RW tam otomatik espresso ve kahve makinesinin, diğer tüm makineler içinde en sessizi olmasını sağlıyor. Makine, ses izolasyonu sayesinde gürültüsüz çalışıyor.

Işıklı fincan yeri ve kahve akış başlığı, yana doğru kolayca çıkartılabilen 2,1 litrelik su tankı, özel aroma koruma kapaklı kahve çekirdek haznesi ile tam otomatik temizleme ve kireç arındırma fonksiyonları da kahve ve espresso makinelerinin diğer özellikleri arasında yer alıyor. Süt başlığının kolayca temizlenmesi için makinede ayrıca “cream center cleaner” adlı hızlı durulama fonksiyonu da bulunuyor.

 

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz