Ana Sayfa » Haber Turu » Romantik sofraların tercihi ‘Sofia Günlük Peçete’

Romantik sofraların tercihi ‘Sofia Günlük Peçete’

sofiaSofia Günlük Peçete, Sevgililer Günü’nü romantik bir akşam yemeği ile unutulmaz kılmak isteyen çiftlerin sofralarına şıklık katıyor.

Hem davet sofraları hem de günlük sofralar için ideal Sofia Günlük Peçete, birbirinden şık katlama stillerine imkân veren yapısıyla romantik Sevgililer Günü sofralarında da kendine yer buluyor.

Klasik peçetelere oranla daha büyük boyutuyla dikkat çeken Sofia Günlük Peçete, özel akşam yemeklerinin vazgeçilmezi. Sofia Günlük Peçete, 3 katlı yapısı ve yeni teknolojisi sayesinde daha yumuşacık olan dokusuyla sofralarda kumaş peçetelerin yerini alıyor.

Sevgililer Günü’nde, tüm içtenliğiyle sevdiklerine sevgilerini göstermek ve romantik detaylarla bu günü özgünleştirmek isteyen çiftler için; iki kişilik romantik ama çarpıcı bir sofra, bol mumla dekore edilmiş bir ortam, hafif romantik bir müzik ve unutulmaz bir hediye geceyi özel kılmak için yeterli. Bol ışıltılı mumların bulunduğu sofrada, kalp şeklindeki peçeteliklere eşlik eden Sofia Günlük Peçete şıklık ve zarafet katabilecek detaylar arasında.

OKU ➤  Backhaus’un Rengarenk Makaronları  Özel Günlere ve Kutlamalara Mutluluk Katıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir