Ana Sayfa » Haber Turu » Arnica Tostit’lerin Izgarası Da Güzel Tostu Da

Arnica Tostit’lerin Izgarası Da Güzel Tostu Da

arnicaFonksiyonel, kaliteli, pratik ve yenilikçi ürünleri ile müşterilerine her zaman ilkleri yaşatan Arnica, Tostit tost makineleri ile ızgaraların da, tostun da en lezzetlisini hazırlamanın keyfini yaşatıyor. Kolay temizlenebilen ve yapışmaz ısıtıcı plakaları sayesinde lezzetli ızgara ve tostlar yapmayı oldukça pratik hale getiren Tostit Pro’lar, şık görünümleri ile mutfaklara çok yakışacak. Tostika 4000 modeli ise lezzetli tostların yanı sıra evde waffle keyfi yaşamanın en idealini sunacak.

Aynı anda 6 adet tost yapabilme imkanı tanıyan Tostit Pro kalabalık aileler için ideal. 180° açılabilir üst gövdesi ile ızgaralar için ideal bir pişirme yüzeyi sağlarken, yüksek pişirme performansı ile mükemmel bir pişirme deneyimini garanti ediyor. Tostit Pro yağ toplama hazinesi sayesinde ise, yüzeyde ve yiyeceklerde yağ birikmesini engelleyerek, sağlıklı bir pişirme imkanı tanıyor. Arnica Tostit Pro’nun yapışmaz ısıtıcı plakaları, çıkarılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliği ile de büyük kullanım kolaylığı sunuyor.

Kullanıcılarına her zaman kaliteyi ve fonksiyonelliği bir arada sunan Arnica, Tostika modeli ile de, hem tost hem de waffle hazırlamanın keyfini yaşatıyor. Aynı anda 4 adet waffle veya 4 adet tost yapabilme imkanı tanıyan Tostika, kullanıcılara birçok lezzeti tek bir makinede hazırlayabilmenin keyfini yaşatacak.

OKU ➤  Çavdar Ekmeğinde Klasik Burger

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir