Ana Sayfa » Haber Turu » Red Dot’tan Homend’e üç ödül birden

Red Dot’tan Homend’e üç ödül birden

Puan ver


Homend, tüm dünyada onlarca ülkeden yüzlerce tasarım ofisinin binlerce proje ile katıldığı en prestijli tasarım yarışmalarından biri olan Red Dot Design Awards’dan bu sene tam üç ödül birden aldı.  Homend’in Royaltea Konuşan Çay Makinesi Red Dot Winner Ödülü, Pottoman Kahve Makinesi ve Functionall Mutfak Robotu ise Red Dot Honourable Mention ödüllerinin sahibi oldu.

Yenilikçi ürünleri ve şık tasarımlarıyla hayatı kolaylaştıran küçük ev aletleri üreticisi Homend, dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından biri olarak kabul edilen Red Dot’tan bu sene Royaltea Konuşan Çay Makinesi ile Red Dot Winner Ödülü, Pottoman Kahve Makinesi ve Functionall Mutfak Robotu ile Red Dot Honourable Mention ödüllerini kazandı.

Homend’in ürün geliştirme konusunda ortak çalıştığı DesignUM firması ile birlikte hazırlanan üç ürün de ilk kez katıldığı Red Dot’ta birer ödüle sahip olmayı başardı. Homend’in ilk ürün ailesinin üyeleri olarak tasarlanan Royaltea Konuşan Çay Makinesi, Pottoman Kahve Makinesi ve Functionall Mutfak Robotu ürünleri, “fonksiyonel”, “kullanıcı dostu”, “estetik” kavramlarının yanı sıra “yenilikçi ve “farklı” kavramları da düşünülerek oluşturuldu.

Yarışmaya katılan ürünler, yenilikçilik, fonksiyonellik, ürünün formu, dili ve yapısı, ergonomisi, dayanıklılığı, sürdürülebilirliği, ürünün kullanıldığı çevreye uygunluğu, ürünün kullanıcıda uyandırdığı duygusal algı gibi kavram ve kriterler göz önüne alınarak değerlendiriliyor.

OKU ➤  Dünyaca ünlü Michelin Şefler Gloria Hotels&Resorts’ta

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz