Ana Sayfa » Haber Turu » Daima gerçekleri söyleyenler Ekici Peynir’in yeni reklam filminde buluştu!

Daima gerçekleri söyleyenler Ekici Peynir’in yeni reklam filminde buluştu!

Puan ver


Yarım asrı aşkın süredir sadece peynir üretimi yapan Ekici Peynir’in yeni reklam filmi yayınlandı.

Ekici Peynir’in ürün çeşitliliğinin  konu edildiği  yeni reklam filminde lokum kıvamında beyaz peynirden, krem peynire, taze kaşar peynirden tel peynir ve İtalyan tipi lor peynir Ricotta’ya kadar birbirinden lezzetli ürünler izleyiciyle buluşuyor. Filmde oynayan birbirinden sevimli küçük çocuklar, tepkileriyle izleyenlere mutluluk saçıyor.

Türkiye’nin peynir uzmanı Ekici’nin “Daima gerçekleri söyleyenler tarafından onaylanan peynir” sloganıyla dikkat çeken yeni reklam filminde, birbirinden sevimli çocuklar kamera karşısına geçiyor. Çocukların hiçbir zaman yalan söylememesi ve daima saf tepkilerini ortaya koyması fikirlerinden yola çıkarak hazırlanan reklam filminde, lokum kıvamında beyaz peynirden, krem peynire, taze kaşar peynirden tel peynir ve İtalyan tipi lor peynir Ricotta’ya kadar Ekici’nin geniş ürün yelpazesi göze çarpıyor.

Miniklerin Ekici Peynir’den aldığı ilk lokmayı ekranlara taşıyan yeni reklam filminde yaşları 4-6 arasında değişen 5 farklı çocuk oyuncu rol alıyor. Çocuklar, Ekici Peynir’den aldıkları bir lokma ve ardından yüzlerindeki mutluluk ifadeleri ile müthiş bir oyunculuk sergiliyor.

Yarım asrı aşkın süredir tüketicilerin vazgeçilmezi olan Ekici Peynir’in yeni reklam filmi verdiği mesaj ve sevimli oyuncuları ile uzun süre akılda kalacak bir içeriğe sahip. İlkay Kopan’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin prodüksiyonu Depo Film, post prodüksiyonu İmaj Production, reklam ajansı AD-stop, müziği ise Jingle House’a ait.

OKU ➤  Dilim Böreğin Tadı Nasıl Çıkar?

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Puan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz