Ana Sayfa » Haber Turu » Ramazan’ın en pratik mantısı Pınar’dan

Ramazan’ın en pratik mantısı Pınar’dan

Ramazan’ın en pratik mantısı Pınar’dan
Puan ver


Pınar, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzeti mantıyı, en kolay ve lezzetli haliyle iftar sofralarına taşıyor; Pınar Kayseri Mantısı ve Pınar Kare Mantı ile iftarlar lezzet şölenine dönüşüyor. 

Gıda sektörünün öncü ve yenilikçi markası Pınar, yepyeni mantı ürünleriyle hem geleneksel Türk lezzetlerinden vazgeçmeyen hamarat hem de zamandan kazanmak isteyen pratik hanımların tercihi oluyor.

Ramazan ayında özenle hazırlanan ve tüm sevdiklerinizle paylaşılan sofralar, Pınar Kayseri Mantısı ve Pınar Kare Mantı ile daha da şenleniyor.

Pınar, Kayseri Mantısı ile Kayseri’nin meşhur lezzetini en pratik haliyle mutfaklarınıza taşırken, Kare Mantı yapısı gereği daha yoğun kıyma lezzetiyle fark oluşturuyor.

Yemeğiniz 20 dakikada servise hazır

400’er gramlık üstü şeffaf pencereli paketlerde tüketiciye sunulan Pınar mantı çeşitleri, 20 dakikada servise hazır oluyor. Koruyucu katkı maddesi içermeyen ve IQF Hızlı dondurma teknolojisiyle en sağlıklı ve katkısız şekilde üretiliyor. Pınar Kayseri Mantısı ve Pınar Kare Mantı,  klasik mantı severlerin damak tadına hitap ediyor.

 

OKU ➤  Mutfaklarınızda De’Longhi Brıllante Işıltısı

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir