Ana Sayfa » Haber Turu » Kuruçeşme Kahvesi’nde Ramazan Keyfi Devam Ediyor

Kuruçeşme Kahvesi’nde Ramazan Keyfi Devam Ediyor


Adını İstanbul ve Boğaz’ın büyülü güzelliğine sahip Kuruçeşme semtinden alan Kuruçeşme Kahvesi, iftar sofralarında birbirinden farklı lezzetlerle eski ramazanları hatırlatıyor.

Kuruçeşme Kahvesi, iftar sofraları için hazırladığı özel menüler ile damağa olduğu kadar göze de hitap ediyor.  Zengin iftariyeliklerden, çorba çeşitlerine; ara sıcaklardan salatalara; ana yemeklerden sütlü tatlılara kadar geniş bir iftar menüsü ile ramazan ayına merhaba diyen Kuruçeşme Kahvesi, uygun menü fiyatlarıyla kalabalık grupları aynı sofrada buluşturuyor.

İştah açan iftariyeliklerle başlayan menü, her gün farklı çeşit çorba servisiyle devam ediyor.  Ara sıcak olarak börek tabağı ve yanında çoban salata ikram edilirken; Kuzu Tandır, Hünkar Beğendi, Kuzu İncik Konfi, Sote Ispanaklı Piliç Topkapı ya da Izgara Kuzu Şiş gibi lezzetler ana yemek olarak servis ediliyor. Ramazan ayının vazgeçilmez tatlısı Güllaç ağızları iftarın sonunda tatlandırırken, Osmanlı Şerbeti iftar menüsü alan herkese ikram ediliyor.

İftar Öncesi Gamezone’da Tam Gaz Eğlence!

Kuruçeşme Kahvesi sunduğu bilardo, okey, tavla gibi farklı oyun seçenekleri ile misafirlerine iftar öncesinde keyifli birkaç saat vaat
ediyor. Ramazan boyunca 50 farklı nargile çeşidi, zengin yiyecek ve içecek menüsü ile iftarı farklı kılan Kuruçeşme Kahvesi,  VIP odalarında sunduğu film keyfi, eğlenceli oyunları ile iftar öncesini hareketlendiriyor.  Kuruçeşme Kahvesi iftar sonrası için de misafirlerini nargile keyfine davet ediyor.

OKU ➤  Oreo Artık Tüm Türkiye’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir