Ana Sayfa » Haber Turu » Ramazan Sofralarının Gedik’lisi

Ramazan Sofralarının Gedik’lisi


Gedik Piliç, zengin ürün çeşidiyle Ramazan sofralarına konuk oluyor. Hem damak zevkine hitap eden hem de besin değeri son derece yüksek beyaz et ürünleriyle Gedik Piliç, Ramazan ayını sağlık ve lezzetle karşılıyor.

Beyaz et sektöründe 45 yıllık deneyimini kanıtlayan Gedik Piliç; hakiki lezzetleriyle, hoşgörünün, paylaşımın ve beraberliğin simgesi olan Ramazan ayını karşılıyor.

Geniş ürün yelpazesiyle genç yaşlı herkesin damak zevkine hitap eden Gedik Piliç, portföyünde bulunan birbirinden lezzetli beyaz et ürünleriyle, sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz iftar sofralarınıza konuk olmaya hazırlanıyor.

Hem Lezzetli Hem Sindirimi Kolay

Ramazan ayında en çok tüketilen ve sindirim açısından en çok tercih edilen beyaz etin geleneksel lezzetlerinin yanı sıra yüzlerce çeşit ürünüyle damak tadından ödün vermeyenler için enfes seçenekler sunuyor.

Sofralara lezzet katan Gedik Piliç ürünleri, besin değeri ve kalitesiyle de hem mide hem de kalp sağlığını koruyor. İyi tarım uygulamalarıyla yem üretiminden kesim ve beyaz et üretim aşamalarının tümünde insan sağlığını ön planda tutan Gedik Piliç; 200’ün üzerinde ürün çeşidiyle Ramazan sofralarına konuk oluyor.

Gedik Piliç’in birbirinden lezzetli ürünleri marketlerde satışa sunuluyor.

OKU ➤  Hindi Burger

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir