Ana Sayfa » Haber Turu » Profilo Katı Meyve Sıkacağı ile kış hastalıklarına karşı direnmek artık çok kolay

Profilo Katı Meyve Sıkacağı ile kış hastalıklarına karşı direnmek artık çok kolay


Tüm bu hastalıklarla savaşmak, vücut direncini artırmak içinse en etkili yol vitamini bol sebze ve meyvelerle hazırlanmış taze meyve suları.

İster portakal, ister kivi, ister elma, ister nar, C Vitamini kaynağı tüm meyveler Profilo’nun MP 7000 Katı Meyve Sıkacağı sayesinde soğuk algınlığıyla mücadelede en etkili yolu sunar.

Kış hastalıklarından korunmanın ilk akla gelen yolu vitamin küpü kış meyvelerini yeterince tüketmek. Bir yandan nar, elma, havuç gibi birbirinden lezzetli meyvelerin tadına varmak, diğer yandan bu meyvelerdeki vitaminleri en etkili şekilde vücuda kazandırmak için taze meyve suları ise ideal bir yöntem. Herkes kış hastalıklarına karşı bu doğal ve etkili yöntemden daha kolay yararlanabilsin diye pratik kullanımı ile öne çıkan Profilo MP 7000 Katı Meyve Sıkacağı şimdi çok cazip fiyatlarla sunuluyor.

Profilo MP 7000 katı meyve sıkacağı 700 vatlık motoru ile güçlü bir performansa sahip.  Geniş meyve sebze besleme ağzı sayesinde nar ve portakal gibi kabuklu meyvelerin kabukları soyulduktan sonra küçük parçalara bölünmeden, doğrudan sıkacağa atılabiliyor. Paslanmaz çelik mikro gözenekli süzgeç, meyve ve sebzeleri son damlasına kadar hızlı ve verimli bir şekilde sıkıyor.

Geniş meyve sebze besleme ağzı sayesinde nar ve portakal gibi meyveler kabukları soyulduktan sonra bütün olarak atılabiliyor, paslanmaz çelik mikro gözenekli süzgeç sayesinde meyve ve sebzeler son damlasına dek hızlı ve verimli bir şekilde sıkılıyor. Üstelik farklı meyve ve sebze türleri için iki kademeli hız ayarından yararlanabiliyorsunuz.

Kullanımı kadar temizlemesi de kolay olan Profilo MP7000 Katı Meyve Sıkacağı’nın tüm parçaları bulaşık makinesinde de kolaylıkla yıkanabiliyor.

OKU ➤  Lumpia (Vietnam Böreği)

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir